Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Акторка Дар'я Єгоркіна зізналася, чи вільне її серце

Міла з серіалу За три дні до кохання розповіла про свою родину.

Виконавиця однієї з головних ролей у серіалі  Дар’я Єгоркіна у відвертому інтерв’ю популярному українському журналу Теленеделя поділилася подробицями особистого життя та розповіла про складнощі роботи над роллю Міли.

Українська акторка, яка виконала роль меркантильної дружини головного героя Павла Солдатова, зізналася, що образ був складним та водночас цікавим, адже в житті вона зовсім не схожа на свою героїню Мілу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Акторка Дар'я Єгоркіна зізналась, яка подія перевернула її життя

«Риси характеру моєї героїні абсолютно мені не властиві. Я добра (принаймні, хочеться так думати), а Міла підступна і корислива. Тому грати її цікаво, але і морально складно. Якщо брати фізичний аспект, непростими були зйомки в крижаній воді Дніпра в середині листопада: за сюжетом моя героїня випадково падає в річку, і Дана (Анастасія Карпенко) її рятує. Це стало серйозним випробуванням, тому що я дуже не люблю холод. Але коли все-таки наважилася зайти в воду і зануритися з головою, отримала величезне задоволення від того, що змогла це зробити. Тепер всім розповідаю, яка я молодець (сміється). А взагалі я люблю грати на опір. У цьому перевага акторської професії».

Також Дар’я поділилася історією, як вона прийшла в професію, та вперше розповіла про свою родину:

«У мене є син, якому 3,5 року. Він активний, комунікабельний хлопець! На відміну від нього, я в дитинстві була дуже сором’язливою. Коли до нас приходили гості, мамі було складно змусити мене прочитати вірш чи заспівати пісню. Хоча знала я їх дуже багато. І ось в 9 класі раптом вирішила, що хочу стати акторкою! Вступити вийшло одразу, а після першого курсу мене вже взяли в театр».

Як виявилося, серце красуні вільне і вона чекає на сильне чоловіче плече поруч:

«Давно прийшла до висновку, що людина має бути щасливою. Якщо щось не дозволяє їй так себе почувати, потрібно це відпустити і йти далі. Так, ми з моїм чоловіком розлучилися. Але тато у сина залишився - і це головне».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білоруський красень із нового серіалу 1+1 поділився враженнями від Києва

Інші цікаві подробиці особистого життя акторки серіалу За три дні до кохання читайте в свіжому номері журналу Теленеделя.

Нагадаємо, сюжет розгортається навколо успішної та привабливої головної героїні Дани Романової, яка мала в житті практично все - великий бізнес, друзів, перспективний роман. Але в один день весь її добробут виявився під загрозою. У той же день молодий і амбітний бізнесмен Павло Солдатов опинився на межі банкрутства, на межі втрати найдорожчого, адже кредитори загрожують його дружині. У цей день шляхи Дани і Павла випадково перетнулися в Одесі. Самотність Дани та відчай Павла призводять до незвичайної дилеми. Дана пропонує погасити борг в обмін на три дні його життя. Три дні ділового та дружнього спілкування, які Павло проведе разом з нею в Одесі. Три дні, які нічого не значитимуть, і три дні, які змінять все.

За три дні до кохання
Полные эпизоды
2018-02-22
Загружается
Топ новости
Новости
Новости