1+1 покаже нову мелодраму з Дар'єю Єгоркіною

Шанс на кохання

У травні вийде новий серіал Шанс на кохання.

Поділитися:

13 травня о 21:00 на телеканалі 1+1 відбудеться прем'єра нової 4-серійної мелодрами Шанс на кохання виробництва 1+1 Продакшн.

У центрі сюжету серіалу – непримітна, але талановита дівчина Оля, яка працює перекладачем у шлюбній агенції Шанс. Вона допомагає знайти щастя іншим, не встигаючи при цьому влаштувати особисте життя. Оля навіть вирішує звільнитися, але наостанок за дорученням Анжели, чергової клієнтки агентства, розпочинає листування з молодим англійцем Генрі. Незабаром головна героїня розуміє, що закохана в людину, яка і не здогадується про її існування. На щастя, красуні Анжелі абсолютно не даються іноземні мови. За порадою свого друга Марка Генрі поспішає до Києва, щоб познайомитися з українською коханою. На власний подив, він зауважує, як все більше і більше захоплюється непримітною перекладачкою з агенції, якій в боротьбі за кохання належить врятувати сімейний бізнес Генрі та розкрити підступний задум Марка й Анжели.

Роль чарівної авантюристки Анжели зіграла молода українська актриса Дар‘я Єгоркіна. Головні ролі в серіалі також виконали латвійські актори Юлія Бернгардт, Дайніс Грубе і Павло Грішковс. Цікаво, що володар премії «Кращий актор Латвії» за версією фестивалю The Night of Artist Дайніс Грубе вперше виконав головну роль в українському серіалі, зігравши британського аристократа Генрі. Титулований латвійський актор також три роки поспіль завойовував «Приз глядацьких симпатій» фестивалю The Night of Artist.

Ідея сценарію є переможцем пітчинга ідей The Next Big Thing 2015 – проекту пошуку нових оригінальних рішень для телебачення серед незалежних авторів. Автор ідеї – Юлія Троян.

Режисер-постановник – Олександр Тименко, оператор-постановник – Ігор Іванов, автор сценарію – Георгій Кірвалідзе. Продюсери картини - Олена Васільєва, Вікторія Баранова (Лєзіна). Креативний продюсер – Олена Єремєєва, виконавчий продюсер – Роман Лукін.

Новини по темі