Як пережити ЗНО: Психолог поділилася корисними порадами для випускників

Школа
Як пережити ЗНО - поради психолога
freepik.com

Яніна Андреєва розповіла психологу про розповсюджені проблеми під час іспитів.

Поділитися:

Сьогодні на 1+1 глядачі побачать нову серію серіалу Школа. Випускний, який розповідає про актуальні проблеми підлітків.

Завдяки реалістичному відображенню справжнього життя школярів, стрічка завоювала надзвичайну популярність. У соціальних мережах підписники часто пишуть про те, що переживають схожі проблеми у власній школі.

Також підлітки діляться своїми переживаннями на сайті Тільки нікому не кажи. В одному із роликів, зірка серіалу Школа. Випускний Яніна Андреєва поговорила з психологом про те, як скласти ЗНО.

Тут дуже важливий такий аспект, як комплекс відмінника.

Психолог зазначає, що комплекс відмінника - це, коли у підлітка присутній страх зробити помилку, коли дитина намагається бути ідеальною у всьому. Це абсолютно паралізує  можливість експерементувати та робити щось нове, адже коли ми вчимося чомусь новому, ми завжди робимо помилки. Це природній шлях. До того ж комплекс відмінника підкошує наше здоров'я, каже психолог Марія Макуха.

Дивіться відео-розмову зірки серіалу Школа з психологом.

Нагадаємо, Тільки нікому не кажи - це анонімний онлайн-щоденник, створений телеканалом 1+1, у якому кожен може написати листа тому, кому не може висловити свої переживання у реальному житті. Мета проекту – допомогти підліткам говорити про свої проблеми та переживання, які характерні для шкільного віку, навчити ділитися власними емоціями, а батькам – дати змогу дізнатись, чим насправді живуть сучасні діти та навчитися краще їх розуміти.

На сайті вже з’явилися інтерв’ю з психологом Марією Макухою та акторами серіалу Школа. Випускний Анною Трінчер, Богданом Осадчуком, Оленою Куртою та Олександром Петренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У серіалі Школа сьогодні з'явиться нова героїня

Тут улюбленці глядачів та професійний психолог обговорюють найскладніші проблеми підлітків – процес підготовки до ЗНО, перше кохання, зраду друзів, проблеми з батьками, булінг та фізичне насильство.

Новини по темі