Як знімається програма ЧистоNews

Сніданок. Вихідний
07:00
У вихідні

Сніданок. Вихідний побував за лаштунками гумористичного проекту

Поділитися:

Програма іронічних новин ЧистоNews із понеділка по четвер покращує настрій глядачам. Аби подарувати позитив шанувальникам, автори і ведучі ретельно готуються до кожного випуску. Що відбувається за лаштунками гумористичного проекту, як і хто створює найсмішніші випуски новин країни, що роблять ведучі у студїїу ефірі 1+1 розповів Сніданок. Вихідний.

Так, з’ясувалося, що робота над кожним випуском ЧистоNews починається не у студії, а у такому нетиповому ньюзрумі - офісі студії Квартал 95.

«Зараз над ЧистоNews працюють 8 груп по 2-3 людини. Зранку ми приходимо, читаємо новини, о 12 збираємося. А потім хвилин 40-50 обговорюємо, що можна, а що не можна давати», - сказав один із авторів Сергій Шинкарук.

Паралельно із пошуком найсмішніших новин знімають і рубрики. Зокрема «Голос народу», яку обожнюють глядачі. Воно й не дивно, адже над репортажами спеціального кореспондента ЧистоNews Артема Гагаріна не сміятися неможливо. Він не боїться жартувати ані над собою, ані над відомими людьми.

До речі,  знімаються у ЧистоNews не лише кварталівці, а й їхня малеча. До прикладу, син ведучого, Степана Казанцева – Петя відповідає на питання у рубриці «Дрібні спеціалісти».

Після того, як усі новини написані і рубрики відзняті, сценарій передають ведучим.  А запис програми - найвеселіший етап підготовки проекту. Після зйомки режисер монтує програму. І тут вже не до сміху. Адже у нього - лише година часу. І так щодня! Над ЧистоNews працюють  майже сотня людей, а дивляться програму – мільйони.

Дивіться найсмішніші випуски новин ЧистоNews з понеділка по четвер о 20:30 на телеканалі 1+1.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю