Фен-шуй на червень 2023: сприятливі та несприятливі дати від експерта "Сніданок. Вихідний"

Сніданок. Вихідний
07:00
У вихідні
Календар сприятливих днів червня 2023 від експерта — 1+1
freepik.com

Чого чекати від першого місяця літа? Про позитивні і негативні дні червня розповів майстер фен-шуй Давид Векуа.

Поділитися:

Майстер фен-шуй Давид Векуа у студії "Сніданок. Вихідний" розказав про сприятливі дні червня 2023, а також назвав дати, коли можна планувати чи починати щось робити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місячний календар на червень 2023: сприятливі та несприятливі дні для справ

Червень — місяць земляного коня. 

Дні уваги у червні, тобто дні, коли не варто розпочинати якісь нові справи — 11, 14, 23 та 24 червня. Варто відкласти важливі події на інші дати. 

 

Сприятливі дні у червні 2023 

10 червня — романтична енергія, підходить для побачень та налагодження стосунків з людьми, для сімейних справ. Цей день підсилює правильні дії.

15 червня — небом керує зірка сховище. Це завжди про переїзд, нерухомість, купівля чи продаж нерухомості, оренда приміщення.

17 червня — зірка доброчесності Ян. Це гарний фінансовий день, його можна використовувати для розв'язання фінансових питань неформальним шляхом, будувати плани на майбутнє.

21 червня День літнього сонцестояння. Дуже важливий день. Підходить для медитацій, духовних практик, для налаштування себе на наступну чверть року — до дня осіннього рівнодення.

27 червня — успішний день, коли добре планувати реєстрацію бізнесу, відкриття нових закладів, подачу документів на отримання дозволи, розширення. Найкраще присвятити день темам фінансів, роботи та прибутку.

Дивіться про сприятливі та несприятливі дні червня 2023:

Телесніданок
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю