"Розказав мені в останню хвилину", — в день 16-тої річниці весілля ведуча Валентина Хамайко розповіла про свої почуття, коли чоловік мобілізувався

Сніданок. Вихідний
07:00
У вихідні
Валентина Хамайко розповіла про свої почуття після новини, що чоловік мобілізувався

Валентина Хамайко розповіла про переживання та почуття від звістки, що чоловік мобілізувався.

Поділитися:

Ведуча "Сніданок. Вихідний" Валентина Хамайко у день 16-ї річниці весілля розповіла про свої почуття та емоції від новини про те, що її чоловік мобілізувався.

"Все відбулось для нас (мене і дітей) дуже швидко…для Андрія заплановано… Більше двох тижнів у мене пішло на те щоб прийняти цю новину і зміни в житті…", — зізналась Валентина Хамайко.

"Якщо відкинути усі емоції і увімкнути лише мозок то … Я пишаюсь Андрієм… Його вчинок дуже гідний… Він там, бо відчуває свою відповідальність , бо завжди казав: «хочеш змінити — почни з себе!", —  розповіла Валентина Хамайко.

Чоловік Валентини, Андрій пояснив своє рішення: 

"Я виховую 3-х чоловіків. Старший вже на передовій. Як мені відповідати на питання молодших — чому я не там? 

Чоловік Валентини Хамайко також поділився своїми міркуваннями стосовно того, як нам здобути перемогу і хто має нести відповідальність за її прискорення:

"Перемога буде обов’язково! А от відповідь на питання коли залежить від кількості людей в знаменнику дробі. Чисельник — це орда, брехня, загроза, залякування і ненависть. Знаменник те, на скільки ми поділимо чисельник. І значення залежить від нас з вами! Що конкретно ми робимо? Що конкретно ми вміємо? Що конкретно ми використовуємо для прискорення перемоги!? Ми це не абстрактно хтось, десь, колись, десь там… Ми — це про відповідальність і ініціативу кожного і кожної. Кожен сам вирішує де і коли йому бути. Я не хочу бути спостерігачем цієї історії. Я хочу и є учасником. І це мій свідомий вибір".

Валентина Хамайко з чоловіком Андрієм разом виховують чотирьох спільних дітей. 

Телесніданок
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю