Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Валентина Хамайко розповіла, як виховує своїх дітей

Дивіться Сніданок. Вихідний на телеканалі 1+1

Ведуча Сніданку. Вихідний і мама трьох дітей Валентина Хамайко розповіла womo.com.ua, як разом із чоловіком Андрієм виховує свою малечу. 

Зокрема зізналася, що вже зараз учить Соломію (7 років), Михайла (5 років) і Мирославу (3 роки) планувати майбутнє і вірити в здійснення найзаповітнішого. А для того, щоби діти все спробували на власному досвіді, намагається їм давати свободу дій.

Я дозволяю стрибати по калюжах, обсипатися піском, качатися по траві…будь що, але якщо ситуація вимагає іншої поведінки, то пояснюю, чому саме зараз це робити не можна", - розповіла Валентина Хамайко.

Цікаво, що доньки та син своєю чергою теж формують характер матусі і щодня надихають її бути сильнішою. До прикладу, навчають терплячості, самоорганізації, економії, відповідальності, а головне — любові.

Без доньок та сина Валя не уявляє свого життя, тому готова багато в чому іти на поступки.

Коли мене смикала за волосся перша дитина, я сердилася і готова була дати здачі, а з третьою я можу довго пояснювати, що мені боляче…так не гарно робити…і просто монотонно забирати маленькі рученята." - Пояснила телеведуча.

 

Окрім того, щаслива телезірка розповіла про традиції у своїй дружній сім'ї і любов до спорту. Так, за словами Валентини, дуже важливо залучати дітлахів до різноманітних гуртків, але при цьому зважати на їхні вподобання: "У нас спортивна родина. Ми з чоловіком беремо участь у важливих великих змаганнях, всеукраїнських марафонах, тощо, і я намагаюся дітям це прищеплювати. Прислуховуюсь до них, дивлюся, що їм більше подобається".

Бути ідеальною мамою – не значить цілком розчинятися у сім'ї. Тож Валентина Хамайко порадила кожній жінці любити себе і займатися улюбленою справою. Адже лише у такому випадку у родині пануватиме щастя.

Дивіться програму Сніданок. Вихідний із Валентиною Хамайко та Олександром Поповим на телеканалі 1+1.

Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.