10 правил догляду за шкірою перед сном

Сніданок з 1+1
06:30
Будні

Косметолог Ірина Медвєдєва розповіла про косметологічні процедури перед нічним відпочинком

Поділитися:

Саме під час сну наш організм повністю відпочиває, а шкіра розгладжується та відновлюється. Як слід піклуватися про шкіру перед сном, аби вона залишалася підтягнутою та здоровою?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 друзів гарного сну, що допоможуть здолати безсоння

1. Регулярно провітрюйте кімнату. Для нашої шкіри важливо дихати свіжим повітрям, тому навіть у часи сильних морозів слід хоча б на декілька хвилин відкрити вікно. Найідеальнішим варіантом для вашої шкіри Секрети азіатської краси: 10 простих кроків до «порцелянової» шкірибуде вечірня прогулянка перед сном тривалістю мінімум 30 хв.

Оптимальна температура повітря в кімнаті для сну - 18-20 градусів.

2. Лягайте у ліжко о 23:00. Косметолог Ірина Медвєдєва зауважує, що найкорисніший сон триває від 23:00 до 01:00. Саме в цей час виробляється важливий гормон для здоров’я нашої шкіри - мелатонін. Він забезпечує пружність та молодість.

Сон - це період активних обмінних процесів в нашому організмі.

3. Харчуйтесь правильно. Недосип спричиняє збільшення апетиту. Вчені провели чимало експериментів і з’ясували, що людина, яка спала менше 8 год. на наступний день буде їсти шкідливу та калорійну їжу.

4. Зволожуйте повітря. Холодні місяці року вже наближаються, тому особливо важливо добре зволожувати повітря у кімнаті. Ви можете придбати зволожувач або набрати у пляшку води і поставити у кімнаті.

5. Користуйтеся ортопедичною подушкою. Завдяки правильній подушці, ми надамо змогу відпочити шийно-комірцевій зоні тіла. Це забезпечить зменшення появи зморшок.

Для того щоб швидше заснути, наповніть кімнату зеленню. Рослини у горщиках (наприклад, герань) очищують повітря і створюють приємну психологічну атмосферу.

Крім того, дієвим способом буде запалити аромалампу, наливши у неї масло жасмину або шавлія.

Що стосується косметологічних процедур, то догляд за шкірою перед сном повинен бути особливо ретельним.

6. Очищуйте шкіру перед сном. Ні в якому разі не можна лягати спати із макіяжем на обличчі.

Користуйтеся різноманітними очищуючими засобами для обличчя залежно від типу вашої шкіри - молочко, пінка для вмивання, міцелярна вода.

Очищуйте шкіру плавними масажними рухами.

7. Користуйтеся тоніками. Особливо важливо правильно тонізувати нашу шкіру. Використовуючи тоніки, ми відновлюємо колір шкіри та забезпечуємо відсутність будь-яких запальних процесів.

8. Наносьте крем за пів години до сну. Нічні креми добре живлять нашу шкіру. В їх склад входить велика кількість вітамінів та корисних речовин. Наносьте крем масажними рухами на 20-30 хв., а його залишки змийте косметичною серветкою.

Важливо не забувати про шкіру вух. Наносьте на її поверхню трохи нічного крему, і це допоможе шкірі залишатися пружною та молодою.

9. Приділяйте особливу увагу зоні навколо очей. Шкіра навколо очей дуже тонка. Саме тут в першу чергу утворюються зморшки. Наносити крем у зону навколо очей теж потрібно за 20-30 хв. до сну, а потім змивати його косметичною серветкою.

Для догляду за шкірою навколо очей використовуйте різноманітні сиворотки та патчі.

10. Тримайте свій організм та шкіру у тонусі. Здоровий сон, правильне харчування, косметологічний процедури допоможуть покращити стан шкіри та самопочуття. Щоденна любов та турбота про себе творить дива.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 звичок, за які ваша шкіра вам подякує

Новини по темі