Як правильно засмагати відповідно до вашого типу шкіриВ Америці темні окуляри — частина обов'язкової екіпіровки військових. Вони відрізняються від тих, які продають у магазині. Дужки — вогнестійкі, а лінзи навіть можуть витримати деякі з видів куль. Носять їх не тільки для того, щоб захистити очі, але й щоб приховати погляд від співрозмовника. Потенційний злочинець не повинен бачити паніку або страх в очах поліцейського.

ЯКОГО КОЛЬОРУ ЛІНЗИ КРАЩЕ 

Темносірі окуляри для максимального комфорту від небезпечного випромінювання. Жовтні та помаранчеві  — для хмарної погоди.

5 правил, як вибрати надійну валізуОкуляри з дзеркальним ефектом чудові для моря чи гір, а ось червоні лінзи — для очей занадто агресивні. Вони спотворюють кольори і погіршують орієнтацію на місцевості.

Також звертайте увагу на те, що окуляри мали рівномірне затемнення, адже від лінз навіть з плавним переходом зверху донизу очі швидко стомлюються.

ОКУЛЯРИ СКЛЯНІ АБО ПЛАСТИКОВІ 

Думка про тем, що скло краще, — хибна. Зараз технології дозволять робити окуляри так якісно, що пластик не гірший.

Людям із такими вадами зору, як короткозорість, далекозорість, катаракт також потрібно носити солнцезахисні окуляри. З короткозорістю важче реагують на сонце, адже зіниці трохи розширені. Подробиці дивіться у спеціальному сюжеті Сніданку з 1+1.