Єгор Гордєєв проведе екскурсію маловідомими місцями Києва

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Єгор Гордєєв проведе екскурсію маловідомими місцями Києва

Ведучий Сніданку з 1+1 представив лот на благодійному аукціоні Здійсни мрію.

Поділитися:

Ведучий Сніданку з 1+1 Єгор Гордєєв долучився до великого благодійного аукціону Здійсни мрію заради збору коштів на поїздку одного з підопічних проекту до Каліфорнії.

Денис Куліш страждає на складне генетичне захворювання – муковісцидоз. Середня тривалість життя таких хворих у Європі – 50 років, в Україні – 22. Всього в нашій країні 670 людей з муковісцидозом, і лише кожен шостий пережив повноліття. Забезпечення життєво необхідними ліками вкрай незадовільне. Та хвороба не змогла завадити Денисові мріяти! Ніхто, крім нього, не думав, що він зможе серйозно займатися баскетболом. А найбільше хлопець мріє зустрітися з тим, хто надихає його на боротьбу і спорт, – із Майклом Джорданом.

Команда чарівників проекту Здійсни мрію розробила план, за яким Денис зможе потрапити в США, у спеціальний навчальний табір для юних баскетболістів під патронатом Майкла Джордана. Але на організацію поїздки та супутні витрати треба зібрати 290 000 гривень. Вони покриють оплату табору, оформлення віз, проживання, харчування, медичне страхування, послуги перекладача. Благодійний аукціон покликаний допомогти зібрати необхідну суму.

Перший лот аукціону – фірмовий м’яч від легендарного українського баскетболіста Олександра Волкова – приніс у скарбницю проекту 10 000 гривень. Другий лот презентував ведучий Сніданку з 1+1 Єгор Гордєєв. Це екскурсія Києвом у компанії Єгора. Він покаже найулюбленіші та найрідніші місця столиці. Ви навряд чи знайдете ці точки на мапі чи у путівниках. Єгор ревно ставиться до «своїх місць», і розкрити їх змусила лише надія на те, що Денисові вдасться допомогти. Власника лота чекає також професійний фоторепортаж на згадку та смачний ланч у компанії ведучого. Стартова ціна лота – 1500 гривень, тож якщо і ви хочете позмагатися за екскурсію столицею у компанії зіркового ведучого, долучайтеся до торгів за посиланням. Аукціон за придбання лота #2 припиняється 22 листопада о 23:59, устигніть позмагатися!

«Денис продовжує мріяти про велике. І цей лот допоможе йому, якщо ви, звісно, не проти прогулятися. Покажу секретні місця рідного міста, чого зазвичай не роблю ні за які гроші. Ви полюбите Київ ще більше, обіцяю!» - написав на своїй сторінці у Фейсбуку Єгор.

Стежте за ходом аукціону та беріть участь у боротьбі за привабливі лоти для своєї особистої колекції на Фейсбук-Сторінці проекту Здійсни мрію.

Ви можете також долучитися до збору коштів, зробивши переказ онлайн на сайті проекту Здійсни мрію або за реквізитами рахунку проекту:

ПАТ ПриватБанк

рахунок у гривні 26007052726802

у доларах США 26004052728870

у євро 26006052725860

МФО 300711, КОД ЄДРПОУ 34818334 отримувач ВБФ "Крона"

Номер картки ПриватБанку (прив'язаний до рахунку) 5169 3305 0264 2819

Призначення платежу: на мрію Дениса Куліша

Ми дуже сподіваємося на вашу підтримку! Поширюйте інформацію про Дениса та його мрію, разом ми достукаємося до легенди світового баскетболу та подаруємо юнакові емоції, які дуже йому потрібні, щоб протистояти хворобі та боротися день за днем.

Ознайомитися детальніше з історією Дениса можна на сайті проекту Здійсни мрію.

Новини по темі