Людмила Барбір взяла інтерв’ю у 59-річної француженки, яка має чорний пояс з айкідо

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Інтерв'ю з 59-річною володаркою чорного поясу з айкідо

Ведуча ранкового шоу на 1+1 поспілкувалася з володаркою 6-го дану Мішелін Тісьє.

Поділитися:

Телеведуча ранкової програми Сніданок з 1+1 Людмила Барбір у Києві взяла участь в міжнародному семінарі з айкідо, що провела відома француженка Мішелін Тісьє. Вона – перша жінка-представниця європейської країни, яка у 2007 році отримала 6-й дан з Айкідо Айкікай від дошу Морітеру Уесіби. Зазначимо, що 6-й дан – це ступінь майстра. Айкідо Айкікай – загальна назва стилю, очолюваного нині онуком Моріхея Уесіби.

За словами Барбір, вона в жодному випадку не могла пропустити цей семінар, на який її запросили організатори заходу, адже й сама вивчає культуру бойових мистецтв. Семінар тривав 3 дні і Людмила Барбір, незважаючи на свою зайнятість, була присутня  на цьому цікавому та пізнавальному для неї майстер-класі від Мішелін Тісьє всі дні семінару.

Барбір від першого заняття і до останнього працювала на татамі. Кожен день було по два заняття і тривали вони по 2 години, а іноді по 3. Але, як зізналась Людмила, вона дуже рада, що саме так провела свій час, адже цей семінар пішов їй на користь – вона вдосконалила свою техніку у бойовому мистецтві та залишилась з гарними враженнями про Мішелін.

Мішелін Тісьє унікальна жінка. Вона з 15 років почала вивчати айкідо, зараз їй 59 років.

Мішелін дуже світла, позитивна, має прекрасний вигляд, як і всі француженки, вона дуже доглянута, стежить за собою. Мене вразили її сміх та посмішка 20-річної дівчинки. Абсолютно вона не виглядає на свій вік. Тісьє зірка у світі бойових мистецтв, лише дві жінки в світі досягли такого високого рівня айкідо, 6-го дану: вона та японка Йоко Окамото. Мішелін –шихан. Шихан – це професорська ступень, яка дає право відкривати свою школу», розповіла ведуча Сніданку з 1+1.

Людмила після того, як сама отримала чорний пояс з айкідзюцу, часто від різних ЗМІ отримувала запитання: «Чи не думаєте ви відкрити свою власну школу бойових мистецтв та стати шиханом?». Барбір дала відповідь, яка так всіх цікавила:

Щоб досягти рівня Мішелін Тісьє, треба все життя присвятити бойовим мистецтвам і жити лише цим.

Мішелін раніше професійно займалася спортом, танцями і їй пророкували великий успіх, але вона залишила все і почала займатися айкідо. Мені б тоді довелося, мабуть, забути про телебачення, кіно і цілеспрямовано займатися бойовим мистецтвом та присвятити цьому все життя».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Телеведуча Людмила Барбір поділилася секретами здобуття чорного поясу з айкі-дзюцу

Цікаво, що Людмила Барбір не лише відвідала семінар Мішелін Тісьє, але й взяла у неї ексклюзивне інтерв’ю.

На другий день семінару в перервах між заняттями ведуча та знімальна група Сніданку з 1+1, заздалегідь  домовившись з організаторами про інтерв’ю, провела бесіду з видатною француженкою.  

Зокрема, Людмила Барбір поцікавилась у Мішелін Тісьє, чому вона в 15 років залишила свою рідну країну – Францію та переїхала до Японії, де вирішила присвятити своє життя айкідо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Барбір стала першою українською ведучою, яка отримала чорний пояс айкі-дзюцу

Дивіться відео інтерв'ю Людмили Барбір з Мішелін Тісьє: 

Новини по темі