Нові костюми та наступне Євробачення у Калуші: ексклюзивно у «Сніданку з 1+1» KALUSH ORCHESTRA розповіли про підготовку до конкурсу, зміну образів та підтримку європейців

Сніданок з 1+1
06:30
Будні

Лідер гурту KALUSH ORCHESTRA Олег Псюк у «Сніданку з 1+1» розповів про підготовку до Євробачення-2022.

Поділитися:

Щодня в ефірі телеканалів ТЕТ та 2+2 та у прямому ефірі на YouTube улюблене шоу українських глядачів «Сніданок з 1+1» продовжує розповідати українцям про оперативні новини в країні, долучати спеціалістів різних галузей та розповідати історії земляків, яким вдалось врятуватись від бойових дій. Відтепер програма виходить у новий час – з 8:00 до 11:00

Сьогодні ексклюзивно до ефіру «Сніданку з 1+1» долучився лідер гурту KALUSH ORCHESTRA Олег Псюк, який розповів про підготовку до Євробачення-2022, яке цьогоріч пройде в Турині. В рамках промотуру до конкурсу хлопці вже відвідали Ізраїль та Нідерланди. У своєму номері для цих концертів KALUSH ORCHESTRA відмовилися від спецефектів, а на екрані замість графіки розмістили великий QR-код, на якому зібрали інформацію про допомогу Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційно: Kalush Orchestra виступлять на Євробаченні-2022 наживо і відвідають промоконцерти напередодні пісенного конкурсу

За словами Олега Псюка, у Європі всюди відчувається неймовірна підтримка. Попереду на музикантів чекає виступ в Мадриді.

«В кожній країні ми допомагаємо Україні, розповідаємо про ситуацію та збираємо кошти. Підтримка європейців однозначно відчувається, і від учасників, і від єврофанів. ЗМІ запитують про нашу ситуацію, все викладають, постять», поділився музикант.

Щодо підготовки до Євробачення та можливої зміни образів, Псюк зазначив, що у півфіналі на українців та усіх єврофанів чекає сюрприз, а зараз вони у промотурі виступають у старих костюмах.

КалушФОТО: Instagram/kalush.official

«Нових костюмів ще немає, бо вони в процесі виготовлення. Ми використовуємо зараз старі, багато робили з ними виступів раніше. Також ми б не хотіли ще показувати костюми, які будуть на самому Євробаченні. Тому слідкуйте за конкурсом – там ми будемо в нових образах», – прокоментував лідер KALUSH ORCHESTRA.

Наразі за ставками букмекерів Україні прогнозують перемогу на "Євробаченні" з рекордними показниками – 33%. До повномасштабного вторгнення на нашу землю російськими військами Україна була на 5 місці у букмекерів. Музиканти мріють, щоб в кожному українському місті був мир і  зараз не думають, де б хотіли бачити Євробачення-2023 в Україні.

Ведучі "Сніданку з 1+1" зі свого боку в разі перемоги запропонували провести конкурс в рідному місті Олега Псюка – Калуші. Лідер гурту прокоментував:

«Це була б точно найбільша подія, яка відбувалася в Калуші».

КалушФОТО: Instagram/kalush.official

Перші репетиції учасників Євробачення в Турині розпочнуться вже 30 квітня, Україна виступить у першому півфіналі 10 травня під номером 6.

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.  Не пропустіть щодня проєкт з  08:00 до 11:00 на телеканалах ТЕТ і 2+2, а також на YouTube.

Новини по темі