Олексій Душка навчив правильно вибирати мило

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Олексій Душка навчив правильно вибирати мило (ВІДЕО)
Мило. Чи шкодить засіб організму?

Олексій Душка розповів усю правду про найпопулярніший засіб гігієни тіла

Поділитися:

Виявляється, геть усе мило шкодить шкірі. От тільки одне просто негативно на неї впливає, а інше вбиває через те, що містить занадто багато кислоти та луг.

Олексій ДушкаЯк вибрати мило, яке не сушитиме, а відповідно, не спричинятиме передчасного старіння? Про це та інше у програмі Сніданок з 1+1 розповів ведучий Життя без обману Олексій Душка.

ДО ВАШОЇ УВАГИ ВАЖЛИВІ ПОРАДИ ВІД ЕКСПЕРТА:

- Не купуйте мило з їдким запахом. Воно агресивно впливає на шкіру і може призвести до алергії. Надавайте перевагу засобові з найтральним ароматом.

- Яблуко, мед, алоє і полуницю дуже важко відтворити в натуральній формі. Тому у більшості випадків мило з таким запахом міститиме хімічні компоненти.

- Не купуйте дитяче мило або пильно стежте, щоби в ньому не було триетанолеміну – складової, яка може спричиняти алергію.

- Популярне зараз мило hand-made може бути як натуральним, так і не зовсім. Тому не соромтеся запитувати у крамницях сертифікат, у якому буде зазначено склад.

- Якщо ваша шкіра пече, а після умивання ви схожі на помідор, то, ймовірно, у милі перевищений кислото-лужний баланс – Ph. Перевірити це можна за допомогою лакмусового папірця, який продається у канцелярському відділі. Якщо він позеленів, це погано. Якщо посинів, то рівень кислоти просто зашкалює!

- Зауважте, що навіть на натуральні компоненти у вас може бути алергія.

До речі, Бред Пітт не користується ні гелем для душу, ні милом із магазинів. У актора є свій секрет чистоти:

До літру води він додає 1 ст. ложку лимону, 2 ст. ложки солі, 1 ст. ложку оцту. А далі рушником протирає тіло.

Детальніше - у сюжеті програми Сніданок з 1+1 онлайн.

Новини по темі