Остап Ступка освідчився Людмилі Барбір

Сніданок з 1+1
07:00
Будні
Людмила Барбір стала коханою Остапа Ступки
1plus1.ua

Ведуча «Сніданку з 1+1» і відомий актор зустрілися на знімальному майданчику.

Поділитися:

Чарівна ведуча «Сніданку з 1+1» Людмила БарбірЛюдмила Барбір попри щільний графік у ранкових ефірах не полишає професію актриси – вона грає у кіно, знімається у серіалах, озвучує мультфільми. Днями в одному з залів кінотеатру «Кінопанорама» відбувся закритий показ нової короткометражки «Попільничка». Головну роль у фестивальній стрічці зіграла улюблениця глядачів.

За сценарієм героїня Людмили - кохана письменника, роль якого виконав Остап Ступка. Протягом 8 хвилин короткого метру пара з’ясовує стосунки,  поволі розкриваючи захоплюючий та оригінальний сюжет стрічки. Режисером картини виступив Олег Філіпенко.

Це історія про письменника і його кохану. У таємницю їх особистих відносин і таємницю особистості коханої письменника глядач проникає поступово, і тільки наприкінці фільму стає зрозумілою головна інтрига сюжету. Фінал неодмінно здивує глядачів, - прокоментував роботу режисер.

«Стрічка триває лише 8 хвилин. Проте за цей короткий проміжок часу глядач стає свідком непростих і неоднозначних стосунків цілком звичайної, на перший погляд,  пари. Інтрига витримана з першої до останньої хвилини.  Тонкий гумор, абсурдність ситуацій і неочікуваний фінал. Неймовірно рада вкотре попрацювати в парі з Остапом Ступкою і режисером Олегом Філіпенко», - зазначила Людмила Барбір.

Нагадаємо, що це вже третя робота Людмили з режисером Олегом Філіпенко та друга новела у парі з Остапом Ступкою. Попередня робота «У всьому винен сценарист» виборола шанс потрапити до програми Каннського фестивалю Short Film Corner 2015.

Зіркові новини
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю