Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Попов і Дубінський розповіли, як домашні улюбленці змінили їх життя

У програмі Сніданок з 1+1 ведучі розповіли, як змінюється життя з появою собаки.

«Сніданок з 1+1» зібрав понад 135 тисяч гривень на допомогу безпритульним тваринамУ студію програми Сніданок з 1+1 завітали ведучий програми Сніданок. Вихідний Олександр Попов і ведучий програми Гроші Олександр Дубінський. На ранкове шоу телеведучі завітали разом зі своїми домашніми улюбленцями.

Дубінський зізнався, що Діксі потрапила до нього випадково, адже цей песик – єдиний, на кого у ведучого немає алергії. Його колега свідомо взяв песика Бенджаміна. 

Це вже третій пес у моєму житті. Мені просто захотілося мати активного улюбленця, який завжди буде радий мене бачити і шматуватиме взуття Марини Леончук, – жартує Попов.

Олександр Дубінський стверджує, що в Україні, на жаль, споживацьке ставлення до тварин. Люди обирають собі улюбленців, які зараз у тренді. Європейці ж найчастіше беруть тварин із притулків. Відомі особистості та зірки також все частіше приєднуються до такої ініціативи.

З появою песика Діксі життя Дубінського особливо не змінилося. Улюбленець надзвичайно спокійний, толерантний у суспільстві. Діксі навіть супроводжує свого господаря на роботу. Чого не можна сказати про Бенджаміна. Чотирилапий друг Попова перевертає все з ніг на голову, адже він гіперактивний.

Ми з Діксі зовсім різні. Мені потрібно рухатися, а вона любить поніжитися в ліжку. Напевно, вона така, яким би хотів бути я, – зізнався ведучий програми Гроші.

Олександр Попов каже, що його пес допомагає йому рухатися. Навіть повернувшись втомленим з роботи, Бенджамін тягне його в парк, змушує бути активним.

Ведучі впевнені, що потрібно допомагати тваринам з притулків. Для цього існує безліч спільнот в соціальних мережах, які збирають кошти на корм та медикаменти. Дубінський і Попов закликали звертати увагу на акції, які проводить телеканал 1+1. Нещодавно «Сніданок з 1+1» зібрав понад 135 тисяч гривень на допомогу безпритульним тваринам завдяки благодійному марафону.

Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.