«Сніданок з 1+1» у прямому ефірі проведе благодійний аукціон присвячений безпритульним тваринам

Сніданок з 1+1
06:30
Будні

В п’ятницю, 4 листопада, в ефірі ранкової програми «Сніданок з 1+1» відбудеться благодійний марафон, метою якого є збір коштів для допомоги маленьким підопічним притулку для тварин «Сіріус».

Поділитися:

Протягом тригодинного марафону до студії «Сніданку» завітають зіркові гості, які нададуть власні ексклюзивні подарунки для онлайн-аукціону, що розпочнеться вранці 4 листопада і триватиме протягом всього дня на сторінці «Сніданку» у Facebook. Придбати подарунок від зірки зможе кожен, хто запропонує найбільшу суму та перерахує її на рахунок притулку «Сіріус».

Усі зібрані за подарунки кошти, будуть направлені на ремонт приміщень та придбання кормів для підопічних притулку.

Гостями благодійного марафону у «Сніданку» стануть MONATIK, Олександр Дубінський, Олександр Попов.

«Сніданок з 1+1» запрошує усіх бажаючих приєднатись до благодійного аукціону, що пройде у п’ятницю 4 листопада з 6:45 до 18:00. Деталі на сторінці «Сніданку» у Facebook та за посиланням.

«Це вже третій благочинний марафон «Сніданку», який ми вирішили присвятити безпритульним тваринам, адже саме вони найчастіше потерпають від негуманного ставлення людини та залишаються просто неба.  Такі тварини потребують нашого захисту, певних умов утримання, лікування та найголовніше – нової родини. Наша головна мета – привернути увагу суспільства до цих проблем, а також зібрати якомога більше коштів та допомогти одному з найбільших притулків України. Ми впевнені, що любов, доброта та виховання дітей на прикладах гуманного ставлення до тварин зможуть змінити ситуацію в нашій країні на краще», - розповіла продюсер «Сніданку» Юлія Жмакіна.

Нагадаємо, що це вже третій благодійний марафон, який проводить «Сніданок з 1+1». Попередні марафони були націлені на збір коштів для онкохворих дітей та літніх людей. Загалом завдяки їм вдалося зібрати майже 200 тисяч гривень допомоги.

Притулок благодійного фонду «Сіріус» існує з 2000 року та спеціалізується на  утриманні, лікуванні та пошуку нових господарів безпритульним тваринам. За весь час існування притулку понад 4000 тварин знайшли свої домівки.

Детальніше про «Сіріус» можна дізнатись за посиланням

Новини по темі