У День Незалежності Олександр Авраменко проведе відкритий урок з української

Сніданок з 1+1
06:30
Будні

Глядачі зможуть швидко покращити свої знання української мови.

Поділитися:

У День НезалежностіПарад, історичні сенсації та повернення «Слуги народу»: Що покаже «1+1» на День Незалежності, ранкова інформаційно-розважальна програма «Сніданок з 1+1» у межах святкового телемарафону вперше під відкритим небом проведе наймасовіший урок з української мови разом із провідним експертом і ведучим рубрики Олександром Авраменком.

У четвер, 24 серпня, об 11:30 відбудеться пряме включення з виїзної студії «Сніданку» на Михайлівській площі, де всі охочі зможуть взяти участь у відкритому уроці від відомого викладача й автора багатьох книг і посібників з української Олександра Авраменка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У День Незалежності побачить світ перший фільм про Україну в 360⁰

Під час уроку Олександр нагадає слова, які українці поступово забувають, проте які й досі живуть у прізвищах,  розповість про яскраві фразеологізми, колоритні діалектизми та регіони де їх найчастіше використовують.

Усі присутні на заході матимуть змогу взяти участь у декількох тестових завданнях від Олександра та отримати корисний посібник «100 експрес-уроків з української» у подарунок. Гості заходу перекладатимуть поширенні висловлювання з російської українською, разом з Олександром виправлятимуть помилки у наголосах та напишуть нескладний диктант.

Олександр Авраменко – ведучий постійної рубрики «Сніданку з 1+1» – «Уроки української мови». Автор шкільних підручників з української мови та літератури, доцент Київського університету імені Грінченка. Олександр є одним з найпомітніших дослідників і популяризаторів української мови. Щорічно Олександр Авраменко читає радіо-диктант для українців.

Нагадаємо, до Дня Незалежності «Сніданок з 1+1» проведе святковий телемарафон, який буде присвячений родинним історіям українців. Тема марафону: «Україна – одна родина». Розпочнеться марафон із студії «Сніданку» о 6:45 та продовжиться до 9:25. Після чого на глядачів чекає спеціальний випуск Телевізійної служби новин, який буде вести Лідія Таран. У межах випуску відбудеться пряма трансляція святкового військового параду в Києві та включення з різних регіонів України.

Вестимуть святковий ефір «СніданкуЧим «Сніданок з 1+1» здивує глядачів у День Незалежності» Єгор ГордєєвВалентина ХамайкоЛюдмила Барбір та Руслан Сенічкінякий під час прямого ефіру приготує  «золотий стандарт» борщу та частуватиме ним гостей «Сніданку».

«Сніданок з 1+1» запрошує глядачів, киян та гостей столиці разом розпочати святкування 26-тої річниці Дня Незалежності України, відвідавши виїзну студію програми на Михайлівській площі. Подробиці на офіційній сторінці «Сніданку» у Facebook

 

Новини по темі