"Він знаходиться по іншу сторону камери" — зірка серіалу "100 тисяч хвилин разом" розповіла про заручини в "Сніданку з 1+1"

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Дарія Рибак розповіла про заручини: подробиці у "Сніданку з 1+1"

В ефірі "Сніданку з 1+1" на ТЕТ Дарія Рибак розповіла, чим зараз займається та поділилася щасливою новиною.

Поділитися:

Дарія Рибак, актриса улюбленого серіалу українців "100 тисяч хвилин разом", який транслює ТЕТ з понеділка по четвер о 20:00, поділилася в ефірі "Сніданку з 1+1", що стала нареченою та активно займається волонтерством.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Не існує нічого неможливого для українського народу", — Дарія Рибак про волонтерство у проєкті "Знайти своїх"

З початком війни актриса долучилася до проєкту Катерини Осадчої «Знайти своїх» та допомагає українським родинам у пошуках рідних.

"Я написала, що в мене є час, у руках телефон, та я готова. Тоді вони якраз шукали волонтерів, і я долучилася", — розповіла Дарія.

Також актриса нещодавно стала нареченою та відсвяткувала з коханим річницю стосунків. Дарія не ділиться особистістю свого обранця, але все ж таки зробила натяки:

"Він не дуже публічна людина. Він працює також у кіно, але він знаходиться по іншу сторону камери та не дуже хоче афішувати себе. Тому я поважаю його, та це наш вибір оберігати наш маленький світ, який є між нами", — поділилася зірка "100 тисяч хвилин разом".

Дарія Рибак про заручини

У студії згадали й зйомки Даші в серіалі "100 тисяч хвилин разом":

"Для мене це була перша головна роль взагалі в нашому кіновиробництві, і звичайно це було для мене дуже важливо, я дуже переживала, як це все буде. Це неймовірний досвід", — пояснила Рибак.

Наприкінці ефіру актриса запросила дивитися серіал "100 тисяч хвилин разом" з понеділка по четвер о 20:00 на телеканалі ТЕТ, адже зараз так важливо заряджатися позитивними емоціями та відволікатися. Світло завжди перемагає морок!

Новини по темі