«Сніданок з 1+1» має звичку зустрічати всі пори року особливо. Зіркова команда вже знімалася у кумедних відео і яскраво вітала зиму та весну! Тепер ведучі поринуть у буяння кольорів літа! Як? Дивіться ефір «Сніданку з 1+1» у понеділок, 22 травня, та дізнайтеся всі подробиці.

Цього літа ведучі «Сніданку з 1+1» у відпустку не йдуть і робитимуть ваші спекотні будні бадьорішими та цікавішими. Девіз літніх ранків 2017 - «Розфарбуй літо!».

На літо команда готує ще більше цікавинок, ще більше корисних ефірів, сповнених різних барв та незабутніх відчуттів і емоцій! Вмикайтесь на канікулах, дивіться всією родиною  та заряджайтеся на цілий день! На вас чекають найкращі ідеї відпочинку, нові кулінарні експерименти, розваги та все для того, щоб літо стало незабутнім, хоч на пляжі, хоч удома.

Людмила Барбір, Марина Леончук, Валентина Хамайко, Руслан Сенічкін, Анатолій Анатоліч та Олександр Попов закружать у кольорах та розфарбують ваше літо!

Не пропустіть сюрприз від ведучих у понеділок, 22 травня. Починайте тиждень зі «Сніданком з 1+1», як завжди, з 6:45 до 9:45. Вмикайте літо з нами!