Лідія Таран сприяла появі нового анімаційного фільму

 Лідія Таран, анімаційний фільм і ще одна здійснена мрія хворої дитини
1plus1.ua

Студія «Animagrad» і проект «Здійсни мрію» допомогли здійснити мрію хворої дівчинки.

Поділитися:

Вже кілька років Вероніка Тимофєєва з Черкаської області бореться з автоімунним захворюванням. Її клітини атакують замість інфекцій її ж тіло, зокрема, нервову систему. Дівчинка знаходить порятунок у малюванні.

«У неї напади нестерпного головного болю, від якого не рятують жодні ліки. Просто, щоб не думати про цей біль, вона малює. Вона сідає і малює пейзажі, персонажів, просто щось заштриховує – це її особиста медитація», – розповіла Ірина Маркевич, кореспондент ТСН.

Вероніка створює персонажів і розробляє для них історії. Щоб персонажі оживали не тільки в її уяві і щоб ними можна було ділитися з іншими, дівчинка хоче стати аніматором. Її заповітна мрія – створити коли-небудь власний мультфільм.

Чарівниками, які зголосилися здійснити цю мрію та допомогти дитині у створенні її першого мультфільму, стала студія Animagrad (FILM.UA Group) разом із куратором проекту «Здійсни мрію» Лідією Таран та командою 1+1, а також компанією «Новела» (офіційний дистриб'ютор Wacom в Україні).

На Вероніку, котра приїхала на черговий курс лікування до Києва,  чекав великий сюрприз, який Лідія Таран із командою готувала близько двох місяців. Разом із мамою дівчинка зустрілася зі справжніми аніматорами, режисерами і художниками студії Animagrad. Вероніка дізналася про складні прийоми анімації, про те, що таке аніматіка і моделінг, навіщо потрібні сторіборди і чому анімація – найскладніший і найдорожчий жанр кіноіндустрії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Здійсни мрію: «Динамівці» вийшли на поле разом із хворим на рак хлопчиком

«Останні п'ять років я дивлюся мультики і дивуюся – як узагалі це можна робити?! Я хочу дізнатися про це більше, мені хочеться створити свій мультсеріал, щоб у кожній серії був свій унікальний сюжет. Я вже пробувала створювати короткометражки на одному сайті і так ознайомилася з базовими навичками й технологіями. Думаю, що у технічному плані мені не буде дуже складно зробити мультик, головне – придумати сюжет, який захопить глядачів», –  розповідає героїня проекту «Здійсни мрію».

Попереду у Вероніки – кілька  місяців віддаленого навчання у найкращих аніматорів студії. Ідея історії вже є. В далекому-далекому майбутньому, на одній з планет Сонячної системи, нібито, відкриється незвичайна школа, яка збере у своїх стінах найдивовижніших істот з усієї Галактики. Але за однієї важливої умови – попри великі відмінності в характері, способі життя і навіть фізіології люди й мешканці інших планет будуть жити і навчатися разом «у мирі та гармонії».

Дякуємо друзям проекту за допомогу і підтримку: Олена Борисова, яка керує мережею ресторанів «Сім'ї Діми Борисова», подарувала Вероніці потужний високотехнологічний ноутбук. А представники корпорації Wacom презентували графічний планшет Intuos Comic, встановили на нього пакет необхідних програм і навчили з ними працювати.

«Команда студії Animagrad дуже рада взяти участь у проекті «Здійсни мрію» і допомогти Вероніці! Для нас це справді важливо і співзвучно тому, що ми робимо щодня в анімації, втілюючи у життя найсміливіші задуми й фантазії. Ми постараємося зробити все можливе, щоб її мрія здійснилася», – зауважив CEO студії Animagrad Єгор Олесов.

«Завжди зворушливо спостерігати, як починає здійснюватися мрія. Вероніка поділилася зі мною своєю мрією в День бажань. Тепер вона відвідала найкращу українську студію анімації. Вона побачила, як складно робити мультики, але не злякалася, і тепер працює із сюжетом і персонажами. Знаю, з підтримкою все вийде!» – прокоментувала куратор проекту Лідія Таран.

Вже у вересні 2017 року разом з командою проекту «Здійсни мрію» Вероніка сподівається встигнути представити тизер мультфільму гостям фестивалю «Де кіно» в Києві.

Саме для таких діток, які щодня борються за свої життя, «1+1 Медіа» і ТСН спільно зі всеукраїнським благодійним фондом «Крона» започаткували проект «Здійсни мрію», кураторами якого стали телеведучі Лідія Таран та Олександра Лобода. Проект допомагає здійснювати мрії дітей, для яких кожен прожитий день – це чудо. Команда проекту прагне об’єднати чарівників та мрійників з усієї країни, знайти підтримку у відомих людей. Допомогти у здійсненні мрій та лікуванні маленьких пацієнтів може кожен, зробивши будь-який внесок за реквізитами проекту «Здійсни мрію» або через офіційний сайт wish.1plus1.ua. Долучайтеся до всеукраїнського руху добра!

Рахунок проекту:

ПАТ ПриватБанк

рахунок в гривні 26007052726802

у доларах США 26004052728870

в Євро 26006052725860

МФО 300711, КОД ЄДРПОУ 34818334 отримувач ВБФ «Крона»

Номер карти ПриватБанку (прив'язаний до рахунку) 5169 3305 0264 2819