Команда екстрим-шоу Світ навиворіт познайомилася з королем

Світ навиворіт. Україна
20:30
23 лютого

Для знімальної групи з України король зробив виняток

Поділитися:

Команда екстрим-шоу Світ навиворіт провела рівно 100 днів у Непалі на зйомках восьмого сезону проекту.

Ведучий програми, екстремал і мандрівник Дмитро Комаров зізнався, що знімальний процес виявився більш складним і непередбачуваним, ніж очікувалося.

"Що можна знімати в Непалі 100 днів? Я теж так думав 100 днів тому. Ми планував впоратися за 1.5-2 місяці, адже країна - невелика. Але це Гімалаї, і більшість найцікавіших точок для зйомок знаходяться в горах. Ми переміщалися пішки по гірських стежках 50 днів із 100, а зараз вже виходимо на фінішну пряму. Наша головна мета - показати глядачам найдокладніший репортаж про цю країну", - ділиться враженнями ведучий, перебуваючи в експедиції.

На сотий день перебування в Непалі команду екстрим-шоу Світ навиворіт прийняв принц і король Мустанга Джимі Палбар Біста. Король вже кілька років нікого не приймає через свою хворобу, але для знімальної групи з України зробив виняток. У свою чергу Дмитро Комаров подарував йому символ української влади - булаву.

Ми чекали цієї зустрічі два місяці. Навіть звернулися до уряду Непалу. І в результаті король нас прийняв. Це великий виняток, адже зараз він ні з ким не зустрічається, окрім членів сім'ї, а для журналістів його двері в принципі зачинені, - розповідає ведучий.

Нагадаємо, команда тревел- шоу Світ навиворіт перебуває в Непалі, куди вирушила знімати восьмий сезон проекту. Докладний репортаж про знайомство з королем Непалу, сходження на легендарну вершину Гімалаїв Айленд - пік, дивовижні подробиці життя шерпів - народності, що населяє околиці Евересту, знайомство з легендарними героями знаменитих експедицій, а також інші захопливі пригоди команди Світу навиворіт в Непалі телеглядачі побачать цієї осені на телеканалі «1+1» у новому сезоні проекту.

Новини по темі