Комаров зніме кліп на пісню Время и Стекло

Світ навиворіт. Україна
20:30
23 лютого
Дмитро Комаров зніме кліп на пісню Время и Стекло у новому випуску Світу навиворіт

А також познайомить із найвідомішою рlus size балериною Бразилії. Дивіться новий випуск Світу навиворіт!

Поділитися:

Сьогодні о 22:45 у новому випуску Світу навиворіт Дмитро Комаров познайомить глядачів 1+1 із найвідомішою балериною Бразилії, яка зруйнувала стереотипи про стандарти краси.

Тайна Маранга увесь вільний час проводить у танцювальному залі. Попри вагу 110 кілограмів вона не соромиться вдягати пачку і легко виконує складні балетні па. Колеги в танцювальній школі називають дівчину «Полуниця» через її яскравий колір волосся, а вона зізнається, що тільки в балетному залі забуває про цькування та осудливі погляди людей. 

Зазвичай на мене дивляться скоса і навіть не хочуть спілкуватись, ― розповідає Тайна.

Сьогодні балерина plus size бере участь у модних показах, знімається у кліпах співаків та пишається такими нестандартними для сучасного світу параметрами: 122-109-136. Вона допомагає дівчатам повірити в себе і вчить любити власне тіло. Та мало хто знає, що у свої 26 років Тайна пережила декілька складних операцій і поборола онкологічне захворювання.

Найвідоміша балерина Бразилії познайомить Дмитра Комарова зі своїм коханим, який раніше був просто одним із багатьох її підписників в Instagram. А батьки дівчини зізнаються, що неймовірно радіють успіхам доньки і вже дуже чекають на онуків.

Також у новому випуску проекту Дмитро вперше спробує себе в ролі кліпмейкера і зніме відео на пісню гурту Время и Стекло.

Новини по темі