Ведучий «1+1» Дмитро Комаров став водієм на непальському весіллі

Світ навиворіт. Україна

В екстремальному тревел-шоу «Світ навиворіт» на «1+1» автор і ведучий проекту Дмитро Комаров відкриває найнесподіваніші сторони Непалу і показує «виворіт» життя у високогірній країні, який вражає уяву навіть найдосвідченіших мандрівників.

Поділитися:

Сьогодні о 22:00 в новому випуску «Світ навиворіт» разом з командою проекту телеглядачі познайомляться з дивовижними традиціями та святами Непалу. Так Дмитро КомаровДмитро Комаров отримав травму під час поєдинку з Василем Вірастюком розповість, які обряди допомагають жінкам знайти багатих чоловіків і покаже, як далеко готові зайти непальці заради спілкування з богом.

Під час експедиції в Непал телеведучий побував на пишній церемонії одруження і дізнався, чому молоді наречені плачуть гіркими сльозами у найважливіший день свого життя. Цікаво, що на святі Дмитру дісталася роль водія весільного кортежу.

В унікальному природному парку Читван, який телеглядачі також побачать у сьогоднішньому випуску програми, Дмитро Комаров та оператор Олександр Шилов дізналися, які драматичні історії ховаються за невимушеними туристичними прогулянками на слонах, і зустріли нового чотириногого друга - 70-річну слониху Наванкалі.

Крім того, телеведучий вирішив влаштувати собі справжнє випробування на сміливість та зайнятися банджі-джампінгом, але чи зможе він стрибнути з 160-метрового мосту, телеглядачі дізнаються в новому випуску програми «Світ навиворіт» вже сьогодні о 22.00 на «1+1».

Новини по темі