Відновлення об’єктів енергетичної інфраструктури на Донеччині та вітрова електростанція з середини – що покажуть в новому випуску «Світу навиворіт»

Світ навиворіт. Україна
20:30
23 лютого
Новий випуск Світ навиворіт. Україна з Дмитром Комаровим про роботу українських енергетиків на Донеччині під час війни

Дмитро Комаров ексклюзивно покаже залаштунки енергетичної системи України та побуває на першій вітровій електростанції, збудованій під час війни.

Поділитися:

На «1+1 Україна» продовжується прем’єра сезону «Світу навиворіт» про Україну. Вже цієї п’ятниці, 15 грудня, о 20:30 вийде новий випуск, у якому покажуть репортаж Дмитра Комарова про роботу українських енергетиків на Донеччині під час війни та відкриють залаштунки енергосистеми України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 287 випусків та майже 700 тисяч кілометрів — «Світ навиворіт» відзначає 13 років

світ навиворіт Україна

З початку повномасштабного вторгнення Росія масово атакує енергетичну інфраструктуру України. Кожен українець відчув на собі наслідки цього минулої зими: відсутність води, світла і тепла. Але як влаштована енергетична система України? Як енергетики повертають світло і тепло в будинки українців?

світ навиворіт Україна

У своєму репортажі Дмитро Комаров покаже зсередини роботу енергетиків і дізнається те, що зазвичай залишається за кадром. Журналіст поспілкується з людьми, які до останнього підтримували енергопостачання в Бахмуті, а сьогодні щодня ризикують життям, відновлюючи пункти розподілу електроенергії після влучать ворожих снарядів на Донеччині.

«Ми не звертаємо уваги, коли натискаємо на вимикач світла вдома доти, доки воно є. Я вважаю, що кожен українець, повинен пам’ятати про те, що в цю секунду на сотнях об’єктів ідуть ремонтні роботи, незважаючи на сніг і мороз. За кожною лампочкою, що вмикається, стоїть величезна і самовіддана робота енергетиків, а також великі ризики. Ми маємо пам’ятати про це і бути вдячними», - сказав Дмитро Комаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дмитро Комаров особисто встановив кільце на лапку одного з перших офіційно народжених в Україні фламінго

світ навиворіт Україна

Якою ціною енергетикам вдалося втримати енергосистему України минулої зими? Як вони працюють сьогодні? Який шлях проходить вугілля перш, ніж перетворюється на світло чи тепло в домівках? Все це – в новому випуску.

світ навиворіт Україна

Попри війну українці продовжують робити масштабні проєкти. Дмитро Комаров побуває на першій в Україні вітроелектростанції, яка будується під час війни. Він не тільки дізнається, як розвивається зелена енергетика країни, але і побуває всередині та на самій верхівці 125-метрового вітряка. Ці кадри можна буде побачити тільки у “Світі навиворіт”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Світ навиворіт. Україна": незвичайні природні явища в Україні. Повне відео 4 випуску

Не пропустіть  історії про сильних та незламних духом українців, які не перестають боротись вже цієї пʼятниці, 15 грудня, о 20:30 на “1+1 Україна”.

Новини по темі