Залаштунки «Світу навиворіт»: Дмитро Комаров покаже, як знімались випуски програми до повномасштабного вторгнення

Світ навиворіт. Україна
Дмитро Комаров покаже, як знімались випуски програми Світ навиворіт до повномасштабного вторгнення

Ведучий проєкту Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв поділяться історіями зі зйомок, що перевернули їх уявлення про небезпечні подорожі.

Поділитися:

Сьогодні, 25 серпня, о 19:30 на «1+1 Україна» вийде ексклюзивний випуск тревел-шоу «Світ навиворіт» про закулісся знімального процесу. Нещодавно на телеекранах завершився колумбійський сезон програми, знятий до повномасштабного вторгнення. Тепер глядачам покажуть моменти з експедицій, які не потрапили в ефір, одразу з трьох країн – Колумбії, Еквадору та Пакистану. Це останні країни, в яких побувала команда проєкту до 24 лютого 2022 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “1+1 Україна” покаже нові випуски “Світу навиворіт” про Еквадор, які не вийшли в ефір через повномасштабне вторгнення

Світ навиворіт

«Коли ми почали готувати цей випуск, я подумав про те, що у всіх цих країнах відбуваються війни. Війни різні. В Еквадорі воюють мешканці племен. У Пакистані тривають кілька збройних конфліктів. У Колумбії – війни наркокартелів. Ми поговоримо про те, як ми сприймали ці війни тоді і як дивимося на них сьогодні. Повномасштабне вторгнення росії в Україну не лише змусило нас перервати зйомки колумбійського сезону, а й переосмислити події, які відбувалися з нами багато років. Ми змінилися, наше життя не буде таким як раніше. Але головні цінності залишаються незмінними, і добро обов'язково переможе зло», – розповів Дмитро Комаров.

Світ навиворіт

У програмі покажуть найцікавіші кадри, які не потрапили до основних випусків. Дмитро Комаров поділиться досвідом ризикованих зйомок у Пакистані – тоді для безпеки команди «Світу навиворіт» місцева влада залучила 800 солдатів регулярної армії. Ведучий також розкриє глядачам організаційні моменти знімань. Він розповість, як під час підготовки репортажу йому вдалося зібрати разом героїв із віддалених поселень Амазонії без мобільного зв'язку. А оператор Олександр Дмитрієв згадає випадок, коли спробував себе в ролі ведучого проєкту серед еквадорських джунглів. Що з цього вийшло – покажуть у сьогоднішньому випуску.

Світ навиворіт

Крім того, команда проєкту згадає найкурйозніші випадки у їхніх експедиціях. Наприклад, Олександр Дмитрієв розповість, як він ненароком проковтнув колумбійський смарагд, який збирався подарувати дружині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дмитро Комаров у новому випуску «Світу навиворіт» покаже історії людей, що борються зі злом в найбільш злочинному місті Колумбії

Світ навиворіт

Секрети та закадрові моменти зйомок одразу трьох сезонів «Світу навиворіт» – дивіться в ексклюзивному випуску сьогодні о 19.30 на телеканалі «1+1 Україна».Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Дмитро Комаров перебуває в Україні та фільмує злочини російських окупантів на українській землі.

1+1 Україна в Instagram 

1+1 Україна в Facebook

Новини по темі