Вона виховала зірку: як виглядають та про що розказують мами Сергія Бабкіна, Євгена Клопотенко, Микити Алексєєва та Тараса Тополі

Світське життя

Відомі шоу-мени познайомили Катерину Осадчу зі своїми мамами та розповіли про свої стосунки з найближчою людиною.

Поділитися:

Які мами у найбажаніших чоловіків України? Хто народив та виховав зірок? Програма «Світське життя» з Катериною Осадчою завітала до тих, хто найбільше пишається успіхами синів. 

Яка мама в Олега Кензова

Співак Олег Кензов виступає на сцені столичного ресторану «Аляска», тим часом у гримерці його чекає мама. Лариса Кензова обожнює свого сина та готова заради нього на все.

Я пишаюся своїм сином та кохаю його до сліз, — говорить мама артиста

«Татів бродяга — мамин симпатяга», так ласкаво називає сина Лариса Кензова. Аби атриста-шибиника не відрахували зі школи, мама Олега звільнилася з роботи та упродовж кількох років сиділа з сином за однією партою. 

Яка мама в Сергія Бабкіна

«Мати в хату — дітям свято» — так зустрічає найріднішу гостю в Харкові український музикант та актор Сергій Бабкін. Мама з пустими руками не приходить — гостинцями пригощає, бо впевнена, що шлях до серця лежить через шлунок.

Щоб сини завжди перебували під наглядом, Ніна Павлівна зі шкільної вчительки перекваліфікувалась у виховательку дитячого садочка. Зараз матуся не пропускає жодного концерту сина, бо саме з її подачі він став артистом. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аніта Луценко розказала Катерині Осадчій про те, як худла після пологів та про плани на другу дитину

Яка мама в Микити Алексєєва

У Києві в ботанічному саду нагулює апетит перед пікніком Микита Алексєєв зі своєю мамою. Декілька раз на тиждень в насиченому графіку артиста обов'язково зарезервований час для зустрічей з мамою. Олена Володимирівна виховувала майбутнього артиста сама, але зуміла дати Микиті все найкраще. Працювала на декількох роботах, щоб син ні в чому не відчував потреби.

У мене завжди запитували — ти пишаєшся своїм сином? Взагалі-то «так», але мене завжди турбувала безпека Микити та його здоров'я.

Олена Володимирівна, професійна косметологиня, докладає руку і до зіркового вигляду сина, дбає про його зірковий зовнішній вигляд та радить частіше одягати костюми.

Яка мама в Євгена Клопотенко

«Яйце курку вчить» — інструктаж перед закупами на столичному ринку проводить шеф-кухар Євген Клопотенко для своєї мами. Але так було не завжди. Саме від мами, Олени Володимирівни, майбутній кухар пізнав ази кулінарії. 

Він дуже любив мені допомагати з лінивими варениками. Спочатку серце кров'ю обливалося, бо було шкода нової плити. Якби я тоді плиту поставила вище за інтереси сина, то не знаю якби сьогодні склалася його доля. 

Мама Євгена, вчителька української мови, дуже часто критикує сина за мовні огріхи в ефірі, а син може зробити зауваження мамі за недосконалий смак борщу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катерина Кухар: «В мене декілька разів була післяпологова депресія»

Яка мама у Тараса Тополі

Уже 10 років мама лідеру групи «Антитіла» проживає у Нью-Йорку. Тарас Тополя зв'язок з мамою підтримує за допомогою скайпу. Мама головна прихильниця творчості свого сина. Два роки тому вона спеціально прилетіла на концерт гурту до Харкова — кордони для такої події не проблема. 

Артисти завжди дуже раді присутності матусь на своїх концертах та залюбки співають для них та присвячують їм пісні. 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю