Маша Єфросиніна розповіла про реальні стосунки зі своїм чоловіком

Танці з зірками
Маша Єфросиніна розповіла про реальні стосунки зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим

Який висновок зробила ведуча за 16 років шлюбу.

Поділитися:

Одна з найвідоміших українських медіаперсон, учасниця Танців з зірками Маша Єфросиніна дала відверте інтерв’ю виданню Viva, у якому поділилася подробицями особистого життя. Зі слів зірки, за 16 років її шлюб із Тимуром Хромаєвим пройшов кілька періодів «жорсткої турбулентності». Однак пара таки знайшла спосіб вберегти стосунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Струнка Маша Єфросиніна показала фото зі спортзалу

«Колись я могла ображатися, якщо не знаходила подарунка під ялинкою, бувало навіть плакала... Різні ситуації були. Тимур зовсім не романтик, не красномовний хлопець, який буде писати вірші та присвячувати тобі пісні. Але зараз це для мене такі дрібниці! Він людина, яку я дуже люблю і ось вже багато років беззастережно і повністю приймаю».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маша Єфросиніна зачарувала весняним образом у леопардовій шубі

Маша та Тимур домовилися приймати один одного такими, якими вони є, не малюючи собі ідеальні образи.

«Мені було непросто зняти цю маску. Думала, без неї я нікому не цікава, думала, що не виразна, не сильна. Але ж я звичайна слабка жінка, як і багато хто, зі своїми комплексами... Тимур мені сказав: «Мені потрібна саме така ти, справжня. З пучком на голові. Зі сльозами, коли сумно. З поганим настроєм». Змінюватись і відкриватись було дуже важко. Але я бачила і в ньому величезні зміни: він почав виявляти цікавість до всього, що для мене важливо. Щиру віру в мене справжню. Він став чути мої бажання».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маленький кулінар: Маша Єфросиніна замилувала кумедною світлиною сина

Своєю чергою Марія пройшла переоцінку цінностей.

«Подарунки, яких я не знаходжу під ялинкою, ніщо в порівнянні з тими моментами, коли я спостерігаю, як він із Сашком (син Маші та Тимура. — Ред.) повзає по килимку і будує залізницю або збирає конструктор. Як вони разом співають щось, танцюють. Мій Тимур танцює і співає! Він же ніколи цього не робив. А тепер робить, тому що я перестала петлю на його горлі затягувати».

Фото: Сергій Васильєв

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єфросиніна викликала захват грайливим літнім образом (фото)

Новини по темі