Маша Єфросиніна зворушливо привітала красуню-доньку з днем народження

Танці з зірками
Маша Єфросиніна розчулила ніжним фото з 15-річною донькою
Фото: bestin.ua

Зіркова ведуча розчулила ніжним спільним фото і теплими словами.

Поділитися:

Днями учасниця Танців з зірками Маша Єфросиніна відсвяткувала день народження доньки Нани, якій виповнилося 15 років. На своїй сторінці в Instagram телеведуча поділилася спогадами та написала зворушливе привітання.

«Нана «постукала» в цей світ п'ятнадцять років тому першою ударною схваткою о 4.50 ранку. Дивно, але це саме той час, на який у мене був заведений будильник останні п'ять років. Потім близько сімнадцяти годин ми з нею важко боролися за її можливість з'явитися на світ... Коли, нарешті, це сталося, я не почула належний дитячий плач і втратила свідомість від шоку і страху, що з моєю дівчинкою щось не так, що ми не впоралися...

Повернувши мене до тями, лікарі пояснили, що немовля просто втомилося так довго вперто «народжуватися», і елементарно заснуло! Це велика рідкість, але так буває».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

«У цьому вся #мояНана — вона завжди чітко знає, чого хоче. Вона ніколи не була «усіпусічною» дитиною. Мені здається, вона, в принципі, не вкладається в стандартне поняття «дитина» — моя дівчинка прийшла в це життя з дуже зрілою душею!

Вона самовіддано йде до своїх цілей і відразу ставить собі нові. Її позиція непохитна.

При цьому в мене завжди відчуття, що в минулому житті вона була вихованкою інституту шляхетних дівчат — настільки вона інтелігентна і поважна в усіх своїх проявах».

Також Маша Єфросиніна додала, що часом сама бере з доньки приклад і вчиться в неї більш холоднокровно дивитися на речі, які насправді не заслуговують витрачених нервів. За словами ведучої, зазвичай донька проти того, щоб з'являтися у публікаціях на сторінці своєї зіркової мами, але «сьогодні можна».

Це і моє свято — моїй найпрекраснішій дівчинці з дорослими очима #15років. Люблю тебе, мій аНАНАсик!

Нагадаємо, також у Маші Єфросиніної є син — 4-річний Сашко.

Новини по темі