MONATIK запалив паркет Танців з зірками разом із суддями і учасниками шоу (відео)

Танці з зірками
Дивись відео

Своїм вражаючим виступом артист відкрив перший ефір танцювального шоу.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Улюбленець публіки та суддя Танців з зірками MONATIK здивував глядачів телеканалу 1+1 запальним танцювальним виступом під пісню Vitamin D, кліп на яку зібрав мільйон переглядів на You Tube за один день.​ Разом із MONATIK на сцену вийшли найкращі танцівники та судді легендарного шоу.

«Vitamin D», хореографом якого виступив Денис Стульников, один з найскладніших номерів проекту не тільки для шістнадцяти танцюристів, які брали в ньому участь, а й для всієї режисерської команди. Для візуалізації номера були використані всі камери, які працюють на шоу, щоб показати не тільки руху, а й емоції. Режисерові шоу необхідно було стати на час нашого номера піаністом і точно перемикати камери і встигати ловити реакції танцюристів, гостей і суддів.

«Я розумію, наскільки складно зараз учасникам. Навіть один номер ми готували досить довго. Я дуже радий, що відкривати самий танцювальний проект року був обраний кращий танцювальний хіт цього літа - Vitamin D»

Нагадаємо, за правилами проекту, десять професійних танцюристів складають пари українським зіркам, які на очах у телеглядачів під час прямих ефірів повинні продемонструвати свої танцювальні здібності. Виконання десяти танцювальних композицій оцінюють телеглядачі та професійне журі.

Під час прем’єрного випуску Танців з зірками жодна пара не залишить паркет. Для того, щоб визначити танцювальний рівень пар, під час першого прямого ефіру бали танцівникам буде виставляти тільки суддівська трійка, а глядацьке голосування розпочнеться з другого прямого ефіру.

Хто з зіркових учасників залишить проект, стане відомо за сумою результатів глядацького голосування та балів професійного журі у кінці другого прямого ефіру.

Кожен охочий зможе на власні очі побачити магічний світ танцю та відчути атмосферу найбільш грандіозного розважального проекту країни, придбавши квитки на прямі ефіри за посиланням.

Танці з зірками 8 сезон 13 випуск
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю