Вечірка на морі: Як Олександр Скічко попрощався з парубоцьким життям

Танці з зірками
Вечірка на морі: Як Олександр Скічко попрощався з парубоцьким життям

Ведучий повіз найближчих друзів до Південної Пальміри.

Поділитися:

Ведучий Євробачення-2017, учасник проекту Танці з зірками.Олександр СкічкоОлександр Скічко кинув танцювальний виклик Зеленському, Дорофеєвій та Дантесу, який у червні оголосив про заручини з власницею готелю Fairmont, відгуляв парубоцьку вечірку.

Разом з найближчими друзями, серед яких були й колеги-ведучі Тимур Мірошниченко та Ігор Френкель, Скічко вирушив до Одеси. Там хлопці відривалися по повній: танцювали біля басейну, випивали, дуріли, а потім вирушили до нічного клубу, пише Viva. 

За словами Олександра, його компанія складалася з сімох хлопців, які вже давно знають один одного. Завдяки цьому вечірка відбулася у невимушеній атмосфері. 

"Більше того, шестеро з них - ведучі, так що можна сказати, що у нас був великий корпоратив. У перший день прочесали всю Одесу: пляж, місцеві бари, караоке, завершальним етапом став нічний клуб, де і зустріли світанок, - поділився Скічко. - Поспав всього три години і щасливий, як слон, з легким алкогольним залишком пішов купувати воду. Потім ми пішли на пляж і там вже відсипалися", - розповів Олександр.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю