Олександр Скічко кинув танцювальний виклик Зеленському, Дорофеєвій та Дантесу

Танці з зірками

Ведучий Євробачення підвердив свою участь у шоу «Танці з зірками».

Поділитися:

Телеканал «1+1» продовжує грандіозний #танціззіркамиchallenge, в межах якого стане відомо, хто візьме участь у легендарному оновленому проекті «Танці з зірками».

Сьогодні до студії «Сніданку з 1+1» завітав український ведучий Олександр Скічко, якому днями всесвітньо відома балерина та майбутній член журі «Танців з зірками» Катерина КухарВідома балерина Катерина Кухар запросила ведучого Євробачення у шоу «Танці з зірками» передала #танціззіркамиchallenge.

Олександр записав свою відповідь на виклик балерини у «Сніданку з 1+1» та вперше спробував свої танцювальні здібності у прямому ефірі: 

Катерино, я приймаю Ваш виклик та незважаючи на те, що я ніколи в житті професійно не займався танцями, спробую свої сили на головній сцені країни. А з приводу танцювального па: я, звісно, хотів зробити батман, подвійне сальто та шпагат, але просто продемонструю свій коронний рух», - поділився ведучий та жартівливо виконав сальсу. 

Олександр Скічко передав #танціззіркамиchallenge одразу декільком зірками українського шоу-бізнесу: актору на ведучому Володимиру Зеленському, учасниці гурту «Время и Стекло» та тренеру «Голосу. Діти-4» Наді Дорофєєвій і співаку Володимиру Дантесу.

Зазначимо, що особливу увагу глядачів «1+1» Олександр звернув на те, що тільки одна з зірок підтвердить свою участь у легендарному проекті. 

Також у прямому ефірі «Сніданку з 1+1» майбутній учасник «Танців з зірками» оголосив всеукраїнський #танціззіркамиchallenge та закликав всю країну записувати відео з танцювальними па різних стилів, публікувати в соціальних мережах та залучати друзів до челенджу, а автору кращого ролика ведучі «Сніданку з 1+1» подарують два квитки на прямі ефіри.

Цікаво, що Олександр поділився, що 10 років тому перший сезон «Танців з зірками» розділив сім’ю ведучого:

Мені було 16 років, коли «Танці з зірками» вперше з’явилися на телеекранах.  Мені здається, що тоді вся країна спостерігала за проектом. У моїй сім’ї навіть були суперечки, тому що мама вболівала за Наталю Могилевську, а тато – за Олену Шоптенко, - згадав Олександр.

Нагадаємо, що на головній сцені країни свої сили спробують ведучий тревел-шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров та український шоумен Олександр Скічко, одним з членів журі стане всесвітньо відома балерина Катерина Кухар, а ось чи вийдуть популярна співачка Наталя Могилевська та відомий танцівник Влад Яма на паркет як пара - досі є таємницею. Незмінним ведучим «Танців з зірками» залишиться Юрій Горбунов.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мережі з'явилися фото Могилевської та Ями, які раніше не публікували

Протягом наступних декількох тижнів зірки передаватимуть одне одному #танціззіркамиchallenge, поки глядачам не стане відомий повний зірковий склад проекту. На відео знамениті артисти продемонструють перші танцювальні па та відкриють ім’я наступного учасника «Танців з зірками».

Зазначимо, що оновлені «Танці з зірками» вражатимуть глядачів сучасними танцями, неповторними костюмами та інноваційним павільйоном 360⁰.

Слідкуйте за #танціззіркамиchallenge у соціальних мережах телеканалу «1+1» та на сторінках зірок.

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ: Який танець вам підходить?

Новини по темі