Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Вимоглива Катерина Кухар розповіла, як чоловік завоював її серце

Всесвітньо відома балерина зізналася, що надихає її берегти сімейне вогнище.

Катерина Кухар, яка стане суддею шоуСтав відомий повний суддівський склад проекту «Танці з зірками» «Танці з зірками», дала інтерв’ю газеті «Високий замок». Відома балерина розповіла, як судитиме зіркові пари, які танцюватимуть на головному паркеті країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відома балерина Катерина Кухар розповіла, як тримає себе у формі

Уявити, що я стану членом журі легендарних «Танців з зірками» я не могла. У проекті я буду відповідати за красу і культуру, тому впевнена, що для мене це буде великим задоволенням і новим захоплюючим творчим експериментом.

Катерина розповіла журналістам, як її чоловік, відомий танцівник Олександр Стоянов, полонив серце суворої балерини. А також поділилася думками про те, що здатне надихати жінку берегти домашнє вогнище.

Ми з Олександром познайомилися в оперному театрі. Він мене дуже довго і мужньо добивався. А почалися наші стосунки з дружби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Член журі «Танців з зірками» Катерина Кухар станцювала у Мексиці на висоті 2700 метрів

Я вважаю, що в стосунках найважливіше, коли чоловік обожнює свою дружину, піклується про неї. Коли чоловік дуже кохає свою жінку і ставиться до неї з любов'ю і ніжністю, це і надихає його обраницю берегти сімейне вогнище.

Як виявилося, балерина вимоглива не лише до себе, а й до своїх дітей. 

У нашій родині найсуворіша людина - це я. Моя бабуся була начальником, як я говорила, і мама жартує, що її командний голос дістався мені у спадок.

Повну версію інтерв’ю читайте у газеті «Високий замок».

Нагадаємо, легендарне шоу «Танці з зірками» повернеться на екрани вже 27 серпня.

Танці з зірками
Повні епізоди
2017-08-12
Топ новини
Новини
Новини