Кілограми перлів та справжнього кришталю, 8 метрів шлейфу, 35 метрів мережива: телеведуча Іванна Онуфрійчук розповіла цікаві деталі створення своїх розкішних весільних суконь

Твій День
Телеведуча Іванна Онуфрійчук розповіла цікаві деталі про свої розкішні весільні сукні

Три весільні сукні, оздоблення яких вражало ювелірною ручною роботою: Іванна Онуфрійчук розповіла, як готувалася до сімейних урочистостей.

Поділитися:

Телеведуча голдруму шоу «Танці з зірками» Іванна Онуфрійчук завітала до студії «Твій день» разом зі своєю мамою і в розмові з ведучими розповіла про свої весільні сукні.

Іванна Онуфрійчук фото

Виявляється, вага однієї з весільних суконь Іванни сягала позначки в 40 кг. Як ведуча почувала в ній? 

«Ви знаєте, дуже навіть комфортно. Загальна її вага 38 чи 39 кг, але основна її маса – це довжелезний шлейф, який був на підлозі, тому я всю її вагу не відчувала. Трохи важко було розвертатись, але я навіть намагалась танцювати у ній перший танець із нареченим».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Я щаслива, що моє весілля відбулось в Україні", — Іванна Онуфрійчук розповіла про свою розкішну весільну церемонію (ЕКСКЛЮЗИВ)

онуфрійчук

Цікаві факти про весільну сукню Іванни Онуфрійчук

  • Поділ весільної сукні несло 6 чоловік
  • Шили сукню півроку
  • Довжина шлейфу 8 метрів
  • Через сукню довелось міняти місце розпису.

Для події телеведуча Іванна Онуфрійчук обрала одразу 3 весільні сукні. Для першого образу, в якому наречені були зранку на фотосесії, та другого, у якому Іванна йшла під вінець, вона обрала сукні від українського бренду Adamaris. Сукню мрії для нареченої розробляли понад 6 місяців. Спеціально для події бренд створив ексклюзивне мереживо довжиною понад 35 метрів, а також змайстрував найдовший суцільно-кроєний шлейф. Сукня була прикрашена 4 кілограмами справжнього кришталю. Також вбрання прикрашали 6 видів бісеру, загальною вагою понад 2 кілограми, 3000 цирконів у діамантовому огранювуванні та кілограм справжніх перлів.

Іванна розповіла, чому обрала саме таку основну сукню:

«Ця сукня готувалась до розпису у Туреччині, який мав бути у червні, і який відмінився через карантинні обмеження. Місце, яке ми планували орендувати для весілля – це був великий палац із великими дверима і великою залою, яка абсолютно відповідала таким розмірам сукні. На жаль, в Україні поки що таких будівель для святкування та укладання шлюбу немає. Але ми знайшли РАГС, де я вмістилася і це виглядало гармонічно».

сукня Іванни Онуфрійчук фото

Іванна Онуфрійчук розповіла, навіщо їй було аж три весільні сукні:

«Одна була сукня-рибка з недовгою фатою, для того, щоб я могла спокійно переміщатися з РАГСУ до готелю, з готелю до банкету і вміститися в автомобіль. Основа сукня була для церемонії та для першої частини офіційного весілля і третя сукня – сукня від одного з улюблених українських дизайнерів, у якій було простіше і танцювати, і рухатись. Вона потім перетворилася в четверту сукню. Шлейф знімався і лишалась просто міні-сукня».

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю