UA RU

Кілограми перлів та справжнього кришталю, 8 метрів шлейфу, 35 метрів мережива: телеведуча Іванна Онуфрійчук розповіла цікаві деталі створення своїх розкішних весільних суконь

Твій день

Три весільні сукні, оздоблення яких вражало ювелірною ручною роботою: Іванна Онуфрійчук розповіла, як готувалася до сімейних урочистостей.

Телеведуча голдруму шоу «Танці з зірками» Іванна Онуфрійчук завітала до студії «Твій день» разом зі своєю мамою і в розмові з ведучими розповіла про свої весільні сукні.

Іванна Онуфрійчук фото

Виявляється, вага однієї з весільних суконь Іванни сягала позначки в 40 кг. Як ведуча почувала в ній? 

«Ви знаєте, дуже навіть комфортно. Загальна її вага 38 чи 39 кг, але основна її маса – це довжелезний шлейф, який був на підлозі, тому я всю її вагу не відчувала. Трохи важко було розвертатись, але я навіть намагалась танцювати у ній перший танець із нареченим».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Я щаслива, що моє весілля відбулось в Україні", — Іванна Онуфрійчук розповіла про свою розкішну весільну церемонію (ЕКСКЛЮЗИВ)

онуфрійчук

Цікаві факти про весільну сукню Іванни Онуфрійчук

  • Поділ весільної сукні несло 6 чоловік
  • Шили сукню півроку
  • Довжина шлейфу 8 метрів
  • Через сукню довелось міняти місце розпису.

Для події телеведуча Іванна Онуфрійчук обрала одразу 3 весільні сукні. Для першого образу, в якому наречені були зранку на фотосесії, та другого, у якому Іванна йшла під вінець, вона обрала сукні від українського бренду Adamaris. Сукню мрії для нареченої розробляли понад 6 місяців. Спеціально для події бренд створив ексклюзивне мереживо довжиною понад 35 метрів, а також змайстрував найдовший суцільно-кроєний шлейф. Сукня була прикрашена 4 кілограмами справжнього кришталю. Також вбрання прикрашали 6 видів бісеру, загальною вагою понад 2 кілограми, 3000 цирконів у діамантовому огранювуванні та кілограм справжніх перлів.

Іванна розповіла, чому обрала саме таку основну сукню:

«Ця сукня готувалась до розпису у Туреччині, який мав бути у червні, і який відмінився через карантинні обмеження. Місце, яке ми планували орендувати для весілля – це був великий палац із великими дверима і великою залою, яка абсолютно відповідала таким розмірам сукні. На жаль, в Україні поки що таких будівель для святкування та укладання шлюбу немає. Але ми знайшли РАГС, де я вмістилася і це виглядало гармонічно».

сукня Іванни Онуфрійчук фото

Іванна Онуфрійчук розповіла, навіщо їй було аж три весільні сукні:

«Одна була сукня-рибка з недовгою фатою, для того, щоб я могла спокійно переміщатися з РАГСУ до готелю, з готелю до банкету і вміститися в автомобіль. Основа сукня була для церемонії та для першої частини офіційного весілля і третя сукня – сукня від одного з улюблених українських дизайнерів, у якій було простіше і танцювати, і рухатись. Вона потім перетворилася в четверту сукню. Шлейф знімався і лишалась просто міні-сукня».

Твій день

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю