Анастасія Буханцова, учасниця «Голосу країни» про втрату волосся: «Вперше я зняла шапку 4 роки тому»

Твій День
Дивись відео
Анастасія Буханцова, лиса учасниця «Голосу країни», розказала про своє життя без волосся та підтримку рідних

Що допомогло дівчині прийняти себе — розповідь у прямому ефірі шоу «Твій день» про життя з алопецією.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Анастасія Буханцова — учасниця проекту "Голос країни" в 11-му сезоні. Дівчина хворіє на алопецію з трьох років. На шоу вона прийшла заради того, щою показати молоді, що ніколи не треба здаватися. Сила духу та вокальний талант Анастасії зачарували глядачів та допомогли їй у складі команди MONATIK впевнено заявити про себе у дуельних переспівах на сцені проекту "Голос країни". В ефірі шоу "Твій день" Анастасія Буханцова ділиться своєю історією, щоб продовжувати надихати тих, кому непросто прийняти свою особливість. 

Найтяжче було в школі, бо всі знають, що діти в наш час жорстокі. Коли ти виглядаєш не так, як решта, діти це не розуміють і можуть різко висловлюватися. Мої такі шкільні історії закінчилися до класа 5-6го, коли я вже почала ставитися до цього простіше, і люди, які зі мною вчилися, вже знали мене, знали причину і яка я людина.

Ведуча шоу "Твій день" Олена Кравець подякувала Анастасії за сміливість і запитала, хто підтримувала дівчину на шляху прийняття себе.

Поруч зі мною завжди були батьки, моя сім’я. Вони ніколи не казали, що зі мною щось не так, навпаки підтримували мене в тому, щоб наважитися зняти шапку, перестати ховатися від людей. Вперше я зняла шапку 4 роки тому і мама мене дуже підтримувала

Дивіться всі випуски шоу "Голос країни" та проживайте неймовірні історії учасників. Розповідь Анастасії у випуску шоу "Твій день" від 27 травня.

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю