Астрологічний прогноз на тиждень: чого чекати від двох робочих та двох вихідних днів? (коментує астролог Розалія Романова)

Твій День
Дивись відео

Астрологиня Розалія Романова розповіла, чого нам чекати від цього напівробочого та напівсвяткового тижня.

Поділитися:

Зараз в астрології такий період, коли у нас йдуть "дні навпіл". Тобто до обіду на нас впливає одна місячна доба, а після – інша. Як у нас складеться цей тиждень, коли у більшості населення вихідні починаються з четверга? Розповіла Розалія Романова у шоу "Твій день".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на жовтень 2021 для всіх знаків зодіаку: кому пощастить найбільше, а кого очікують неприємності

Отже, як у нас пройде друга половина вівторка та середа?

Перша половина дня вівторка була легка, як хмаринка, проте тепер набирає чинності символ сьомої доби за місячним календарем – півник. Це такі енергії, які дають особливу силу нашим словам. З вечора вівторка і всю середу треба бути сміливими у своїх словах: можна домовлятися, можна обіцяти. Це дуже гарна доба для освічення та для всіх слів, які стосуються кохання.

А що ж очікувати від четверга, коли українці святкують аж три свята: Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника та захисниці України й День Українського козацтва?

Четвер у нас вже має символ дня фенікс. Він відроджується з попелу для того, щоб розпочати щось нове на новому рівні. Це такий час, коли треба подумати про своє життя, розпланувати, як воно буде йти далі. Для святкувань це нормально – можна як спокійно святкувати, так і усамітнитися, якщо вам цього хочеться. Але слід бути обережними під кінець четверга та у п'ятницю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місячний календар стрижок на жовтень 2021: сприятливі та несприятливі дні для осіннього наведення краси

Чого ж чекати у п'ятницю? Розалія пояснила:

Летюча миша прилетить до нас і буде провокувати на не дуже радісні думки, негарні події. Якщо ви будете уважними, зможете з нею подружитися. Це найкращий день для прибирання. Якраз посвяткували у четвер, а в п'ятницю поприбирали після цього! Ну і готуємось відпочивати далі, бо ще будуть субота та неділя. 

Дивіться відео про COVID-сертифікат у застосунку Дія: які проблеми можуть виникнути?

 

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю