Alyona Alyona покидає Instagram: чому, чи відмовиться реперка повністю від соцмереж? Ексклюзивний коментар шоу «Твій день»

Твій День
Дивись відео
Альона Альона хоче відмовитися від соцмереж: коментар реперки шоу "Твій день"
Instagram/alyona.alyona.official

Реперка Alyona Alyona заявила про те, що хоче менше часу проводити у соцмережах. Це рішення вона сьогодні прокоментувала у шоу «Твій день».

Поділитися:

Реперка Alyona Alyona нещодавно заявила, що прагне зменшити свій добовий екранний час, зокрема – менше користуватися соцмережами. Адже зараз у неї понад 5 годин на день забирають гаджети. В результаті Alyona Alyona скаржиться на те, що в неї почала боліти шия, спина, очі.

Сьогодні у «Твоєму дні» Alyona Alyona прокоментувала своє рішення. У прямому включенні вона розповіла:

Я прокидаюся з інтернетом і засинаю з ним. Наприклад, вчора мій екранний час становив 4 години. Це багато. Тож я намагаюся його скоротити: у мене є 2 SMM-ники, які допомагають мені спілкуватися з моєю аудиторією. Все суперважливе та душевне вони мені все одно пересилають.

Влад Яма на це сказав реперці, натякаючи на її участь у минулому сезоні «Танців з зірками»: «Альоно, треба лікуватися вальсом». На що Alyona Alyona відповіла: «В цю неділю піду, провідаю, дуже скучила». Напевно, говорячи про те, що вже цієї неділі Alyona Alyona відвідає шоу «Танці з зірками». Під її спів виступатиме одна з пар учасниць шоу. Дивіться, як Alyona Alyona та Юрій Гурич танцювали сальсу на "Танцях з зірками" минулого року:

На основі заяви Alyona Alyona свої коментарі щодо залежності від гаджетів у «Твоєму дні» дали психолог та лікар-вртебролог. Психолог Крістіна Муляр зазначила, що на день можна без шкоди для свого психічного здоров’я користуватися соцмережами не більше 1 години: найкраще пів години вранці та пів години ввечері. А от через зловживання соцмережами у людини може виникнути стрес, занижена самооцінка і справжня залежність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Alyona Alyona розказала про весілля своєї мрії та знайомство коханого з батьками

Лікар-вертебролог Олексій Казаков зазначив:

Через неправильну позу під час використання гаджету, відстань від нього та кута нахилу пристрою можуть втомлюватися очі та страждати хребет, особливо шия.

Лікар радить робити перерву кожні 15 хвилин під час використання мобільного пристрою, а в цей час робити фізичні вправи для розминки і зняття напруги з хребта, зокрема шиї. Дивіться коментар Alyona Alyona, психолога та вправи від Олексія Казакова у відео:

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю