Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Коли День захисників та захисниць України: історія свята

Коли день Захисника та Захисниці України
Коли відзначається День захисників та захисниць України 2021?

День захисників та захисниць України відзначається щорічно 14 жовтня. Це державне свято та неробочий день. У 2021 році це число припадає на четвер. Окрім Дня захисника та захисниць України, 14 жовтня ще відзначають Покрову Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли Молодик 2021: що чекати від цього явища і кого чекають зміни в житті?

День захисника та захисниць України: історія свята

У 2014 році, через те, що розпочалась збройна агресія Росії, в суспільстві почались все більше та більше посилюватись тенденції декомунізації — тобто відмова від радянських традицій, символів та свят. Тому того ж року чинна влада скасувала святкування Дня захисника Вітчизни (23 лютого) та започаткувала святкування Дня захисника України. Дата 14 жовтня була обрана тому, що в Україні вшанування нашого війська на Покрову — це історична традиція. З 2015 року це свято є неробочим днем, а 5 серпня 2021 року свято було перейменоване на День захисників та захисниць України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на жовтень 2021 для всіх знаків зодіаку: кому пощастить найбільше, а кого очікують неприємності

День захисника та захисниці України: традиції

Цього дня слід вшановувати українських героїв та героїнь: тих, хто захищав нас, Україну та її територіальну цілісніть під час кривавих боїв. 14 жовтня треба відмічати мужність та героїзм цих людей, а також дякувати за чисте небо над головою. Слід пам'ятати про те, що саме вони сприяють зміцненню патріотичного духу в молоді, популяризують пошану серед нових поколінь до військових традицій. Пам'ятаймо наших захисників та захісниць!  

Поки що, в 2021 році, 14 жовтня — вихідний. Проте це можуть скасувати! Чому? Дивіться сюжет:

2021-09-30
Новини
Новини