«Це — справжня трагікомедія»: Олена Кравець розказала, чому тимчасово не з’явиться у студії «Твого Дня» на 1+1

Твій День
Дивись відео
Олена Кравець зламала ногу

Ведуча денного інфотейнмент-шоу «Твій День» Олена Кравець тимчасово буде відсутня у студії у зв’язку з переломом плеснової кістки.

Поділитися:

Олена травмувалась напередодні ефіру, нині її нога загіпсована та має бути знерушена, тож ведуча перебуває вдома.  На включенні Олена доєдналась до ефіру «Твого Дня» та розповіла, як це сталося.

«Це справжня трагікомедія. Я повернулась додому і просто планувала займатися своїми справами, аж раптом буквально заплуталась у власних широких шовкових штанях і впала. Дуже сильно вдарилась п’ятою об одвірок і, таким чином, отримала травму, навіть розказувати смішно», — сказала Олена Кравець на включенні в ефірі «Твого дня».

Ведуча пожартувала, що у лікарні  через таку кумедну ситуацію навіть запропонували обрати колір гіпсу, але Олена  віддала перевагу класичному білому. Також в ефірі  розповіла, що майже тиждень не буде виходити з дому, а вже після 8 липня  зможе рухатися на милицях.

«Це напевно щось кармічне. Треба дуже швидко бігти по життю, щоб тебе трошки заповільнили» , — розмірковувала під час розмови ведуча.

Найближчі ефіри, щочетверга Олена Кравець буде доєднуватися до студії «Твого Дня» на включеннях та обговорювати актуальні теми. А вже незабаром глядачі зможуть побачити її у студії разом із іншими трьома ведучими. 

Тімур Мірошниченко, Володимир Рабчун та Стася Ровінська побажали колезі найшвидшого одужання, на що Олена дуже тепло відповіла:

«Хорошого ефіру, вдячних вам глядачів, я тепер серед них», — сказала Олена Кравець.

Нагадаємо, над проектом працює команда улюбленого українцями ранкового шоу «Сніданок з 1+1» і ЖВЛ. У новому інфотейнмент-шоу «Твій День» на 1+1 семеро ведучих: Руслана Писанка, Влад Яма, Ірина Ванникова  Тімур Мірошниченко, Стася Ровінська, Володимир Рабчун. Щочетверга ефіри разом з ними проводить Олена Кравець. Цей день у шоу називається «Четвер з Оленою Кравець».

Дивіться  денне інфотейнмент-шоу «Твій День» у будні з 11:15 до 14:45  на 1+1.

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю