Катерина Кухар про залаштунки шоу "Танці з зірками": перші конфлікти та іскри

Твій День
Дивись відео

Суддя шоу "Танці з зірками" про зворушливий танець з Максом Чмерковським, номер-присвяту Григорію Чапкісу та Олександру Машлятіну.

Поділитися:

Катерина Кухар — незмінна суддя "Танців з зірками", яка вміє дивувати щоразу новими образами. В студії "Твій день" разом з примою-балериною ведучі оговорювали номер-присвяту Григорію Чапкісу, а також її танець з Максом Чмерковським: чи правда, що між суддями щось є?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Танці з зірками 2021: всі виступи учасників у третьому ефірі (ВІДЕО)

Коли ми говоримо про третій випуск "Танців з зірками", неможливо не згадати номер-присвяту легендарному танцівнику та судді шоу Григорію Чапкісу. Ось що про свої враження розповіла Катерина:

Це було неймовірно зворушливо, я ледь стримала сльози. В цьому величезна заслуга Big entertainment show та головного продюсера Володимира Завадюка, Олени Коляденко, всієї величезної команди, які трудилися та хотіли нагадати про Григорія Миколайовича. Мені дуже бракує маестро. 

Флірт з Максом Чмерковським: що це було та чи може це означати, що між двома суддями якась іскра? Кухар зазначила:

Ой, не розумію, що ви кажете... Слухайте, ну флірт у мене в крові. Річ у тому, що я нещодавно відмітила річницю зі Стояновим та взагалі-то він мій продюсер і я не хочу створювати якийсь конфлікт, бо він внесе мене в чорний список. Чоловік після танцю одразу приїхав, йому із соціальних мереж почали дуже багато писати та дзвонити. Не знаю, ми з Максом спілкуємось, це був прекрасний, запальний танець, ми вклали в нього всю душу та емоції. Хотіли створити глядачу свято та я дуже сподіваюсь, що в нас це вийшло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Танці з зірками: стало відомо, хто покинув шоу в третьому ефірі

Почали поширюватись міфи, що Кухар засудила Олександру Машлятіну, яка вибула в останньому ефірі, через те, що та поцілувала Чмерковського. Чи правда це? Прима прокоментувала:

А що ж я тоді повинна була вчора зробити з Олею Поляковою? Вона ще й вчора такий слід залишила на Максі своєю бардовою помадою! Чесно кажучи, я навіть не помітила, що вона його поцілувала, а от Полякову я помітила. Хто за Максом на павільйоні тільки не бігає! 

Проте для того, аби з'ясувати стосунки та оговорити ситуації на прямий зв'язок зі студією вийшла Олександра Машлятіна! 

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю