Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Катерина Кухар про залаштунки шоу "Танці з зірками": перші конфлікти та іскри

Суддя шоу "Танці з зірками" про зворушливий танець з Максом Чмерковським, номер-присвяту Григорію Чапкісу та Олександру Машлятіну.

Катерина Кухар — незмінна суддя "Танців з зірками", яка вміє дивувати щоразу новими образами. В студії "Твій день" разом з примою-балериною ведучі оговорювали номер-присвяту Григорію Чапкісу, а також її танець з Максом Чмерковським: чи правда, що між суддями щось є?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Танці з зірками 2021: всі виступи учасників у третьому ефірі (ВІДЕО)

Коли ми говоримо про третій випуск "Танців з зірками", неможливо не згадати номер-присвяту легендарному танцівнику та судді шоу Григорію Чапкісу. Ось що про свої враження розповіла Катерина:

Це було неймовірно зворушливо, я ледь стримала сльози. В цьому величезна заслуга Big entertainment show та головного продюсера Володимира Завадюка, Олени Коляденко, всієї величезної команди, які трудилися та хотіли нагадати про Григорія Миколайовича. Мені дуже бракує маестро. 

Флірт з Максом Чмерковським: що це було та чи може це означати, що між двома суддями якась іскра? Кухар зазначила:

Ой, не розумію, що ви кажете... Слухайте, ну флірт у мене в крові. Річ у тому, що я нещодавно відмітила річницю зі Стояновим та взагалі-то він мій продюсер і я не хочу створювати якийсь конфлікт, бо він внесе мене в чорний список. Чоловік після танцю одразу приїхав, йому із соціальних мереж почали дуже багато писати та дзвонити. Не знаю, ми з Максом спілкуємось, це був прекрасний, запальний танець, ми вклали в нього всю душу та емоції. Хотіли створити глядачу свято та я дуже сподіваюсь, що в нас це вийшло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Танці з зірками: стало відомо, хто покинув шоу в третьому ефірі

Почали поширюватись міфи, що Кухар засудила Олександру Машлятіну, яка вибула в останньому ефірі, через те, що та поцілувала Чмерковського. Чи правда це? Прима прокоментувала:

А що ж я тоді повинна була вчора зробити з Олею Поляковою? Вона ще й вчора такий слід залишила на Максі своєю бардовою помадою! Чесно кажучи, я навіть не помітила, що вона його поцілувала, а от Полякову я помітила. Хто за Максом на павільйоні тільки не бігає! 

Проте для того, аби з'ясувати стосунки та оговорити ситуації на прямий зв'язок зі студією вийшла Олександра Машлятіна! 

2021-09-21
Новини
Новини