UA RU

Лідія Таран зізналася, що після аварії буде долати страх водіння: "В мене вже від самої думки починають труситися руки"

Твій день

Ведуча ТСН Лідія Таран поділилася деталями аварії та своїми думками щодо безпечності служб таксі.

Лідія Таран, ведуча ТСН, яка нещодавно потрапила в ДТП на Набережному шосе, у програмі "Твій день" розповіла більше подробиць того дня та розповіла, чи буде тепер сідати за кермо автомобіля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лідія Таран потрапила у ДТП на таксі. Як себе почуває телеведуча зараз?

Лідія розповіла: на Набережному шосе ніхто не дотримується правил. На перешкоді їх машині стали дві аварії, які помітили тільки під'їхавши ближче: 

Тільки водії проїжджають міст, де висить камера, одразу шалено прискорюються. Перед нами сталося ДТП, де от такі лихачі та велосипедист знайшли один одного. По-перше, ця дорога не дуже гарно освітлена. Ти не бачиш ДТП перед собою, бо нема трикутничків перед аварією, як у Європі: аварія стається на автобані й ти бачиш це бозна за скільки метрів! А тут жодної аварійки не було увімкнуто. Коли все ж водій побачив, що в нашій смузі стоїть машина, вивертає в іншу. А в іншій теж стоїть така машина. Робить ще один поворот, а за ним та перед ним роблять так само всі водії. І стається ще дві аварії: наша та після нас. 

Таран зауважила: у неї не було часу про щось думати. Вона одразу почала діяти:

Наша машина почала горіти, хоча мені сказала, що вона не повинна! Я розумію, що у мене єдиний вихід – швидко її залишати. Я, як мішок картоплі, покотилася на сусідню смугу. У мене була єдина думка: "Хоч би на тій смузі мене не вбило". Я думаю, що це було доволі швидко, але на тротуарі стояли іноземці. Напевно, подумали: "Боже, як у вас цікаво в Україні". Питають у мене, що зі мною сталося, а я намагаюсь їм на ламаній англійській пояснити. Після аварії я з Пішохідного моста на Труханів острів пішки прийшла до себе на Лук'янівку за 20 хвилин. Я так швидко ще ніколи не ходила. Зрозуміла, що таксі викликати більше не буду, а додому хочеться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На яких машинах їздять зірки: Лідія Таран, Соломія Вітвіцька, Ольга Сумьска, Руслан Сенічкін та інші розповіли про свої перші автівки

Телеведуча зізналася, що тепер має страх водіння, хоча й сама водій з 20 роками стажу:

Завтра треба буде сісти за кермо вперше після аварії та поїхати тим самим шляхом. Тому, напевно, буду консультуватись з вашою Русею, як себе налаштувати, бо в мене вже починають труситися руки.

Наостанок Лідія Таран закликала усіх водіїв, особливо тих, хто працює в службах таксі, бути уважнішими та більше думати про своїх пасажирів:

На одній зі служб таксі сьогодні помітила лозунг: "Твій рух – твої правила". Служба таксі рекламує відсутність правил. Зараз існує злочинне недбальство всіх служб таксі. Пасажири повинні бути застраховані, я вважаю. Моя служба таксі навіть не подзвонила та нічого не сказала, не спитала, як я, не перепросила. Відсутня комунікація, дотримання правил безпеки, я вже мовчу про те, за якими параметрами відбувається відбір водіїв та машин. Дбаймо про те, щоб жити інакше. Поважаймо інших та правила. Це нереально, так жити далі не можна! Я завжди сідаю позаду та це правильно. Треба завжди сідати позаду, пристібатись. 

Дивіться сюжет як Лідія Таран потрапила в аварію та врятувалася:

 

Твій день

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю