Наталія Могилевська: ті, кому за 40, мудріші

Твій День
Дивись відео
Наталія Могилевська про Танці з зірками і свій вік: співачка проти дискримінації за роками

Наталія Могилевська шукає собі асистента не молодше сорока років.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Про це співачка повідомила на особистій сторінці в Instagram.

Після тисяч запитань підписників «Чому потрібна саме людина старше сорока років?», співачка опублікувала новий допис, де відповідає: «Чому? Та тому що ейджизм дістав!».

Сьогодні, 10 червня, Наталія Могилевська зв’язалася зі студією денного шоу «Твій день», де пояснює, чому її так чіпляє тема вікового утиску.

Я проти будь-якої дискримінації. Чому через вік, гендер або расу можуть не дати можливість навіть прийти на співбесіду?

Зірка вважає, що в сорок років більше мудрості, досвіду, спокій, відсутня метушня та добре працює система пріоритетів. У співачки вже є один молодий асистент з енергією і жагою роботи, життя, сили і швидкості, а другого хотілося б мудрого, досвідченого і глибокого.

Ці люди читали ще паперові книги, стояли в черзі в кіно. Вони навчилися пірнати глибоко. Це люди, серед яких було не заведено міняти чоловіка – розлучатися було соромно, так само й змінювати роботу. Тому відчуття стабільності – це дуже цінно.

Наталія Могилевська поділилася своїм досвідом прояву ейджизму в житті. За час мешкання в Індії зірка пережила свою кризу: поховала маму, розлучилася, набрала зайвих 20 кілограмів. Її з цього стану витягли навіть не пісні, а бажання бути красивою, молодою і закруженою у танці:

Я вирішила піти на «Танці з зірками». Коли про це розповіла своєму колезі, він мені відповів: «Наташа, там змагатимуться молоді дівчатка, тобі вже за статусом і за віком потрібно в журі. Ти хочеш, щоб це виглядало смішно?». І я подумала: «Чому той факт, що я хочу танцювати, повинен виглядати смішно? Чому я повинна позбавити себе улюбленого заняття, просто тому що хтось думає, що мені пізно?». Якщо людина хоче танцювати - вона повинна це робити та кайфувати! Я схудла на 20 кілограмів і перемогла в цьому шоу.

Співачка заявила, що сьогодні вже була цікава співбесіда з людиною, віком старше п’ятдесяти на іншу посаду. На яку ще посаду Наталія Могилевська відкрила вакансію? Дізнаєтеся із сюжету денного шоу «Твій день» від 10 червня.

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю