Українка Оксана Линів розповіла про 12 хв овацій та запрошення від Ангели Меркель: перша жінка-диригент, яка відкрила знаменитий Байройтський фестиваль класичної музики

Твій День
Дивись відео
Диригентка Оксана Линів зірвала 12 хвилин овацій та отримала особисту увагу Ангели Меркель
Facebook Oksana Lyniv

Українка Оксана Линів стала першою жінкою-диригенткою, яка відкрила Байройтський фестиваль класичної музики та отримала 12 хвилин овацій від залу.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Українка Оксана Линів, яка є всесвітньо визнаною диригенткою, зірвала 12 хвилин овацій під час відкриття Байройтського фестивалю класичної музики. Вона стала першою жінкою, яка мала честь відкрити цей знаменитий фестиваль за останні 145 років з моменту його заснування у 1876 році.

Оксана ЛинівФото: Facebook Oksana Lyniv

З мисткинею під час відео-включення поспілкувалися ведучі шоу «Твій день».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще одна «бронза»: скарбничку української збірної на Олімпіаді-2020 поповнили стрільці Олена Костевич та Олег Омельчук

Оксана Линів розповідає:

І я, і вся моя команда пережили величезне хвилювання і випробування. Майже перед самим генеральним прогоном у нас загорівся 1 мотор в декораціях, тож прем’єра була під загрозою. Але вдалося все виправити. Нашу прем’єру транслювали у багатьох країнах світу, навіть у кінотеатрах, також її офіційно випустять на DVD.

На відкритті Байройтського фестивалю була присутня канцлерка Німеччини Ангела Меркель. Коли вона побачила, що фестиваль відкриває жінка-диригентка, вона промовила:

Нарешті.

Ангела Меркель була вражена виступом Оксани Линів та запросила її на вечерю, а також відвідати її особисту ложу в опері.

Оксана ЛинівФото: Facebook Oksana Lyniv

Оксана Линів зізнається:

Спілкуватися з канцлеркою було приємно та цікаво. Ангела Меркель дуже пишається тим, що стала свідком події, коли диригентка-жінка відкрила Байройтський фестиваль після 92 чоловіків.

Свого часу цей престижний фестиваль відкривав і всесвітньо відомий композитор та диригент Ріхард Вангер. Також існує галерея з портретами диригентів, яку поповнюють з 1876 року. Скоро в ній з’явиться і портрет українки Оксани Линів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неллі Ковальська та спецпроєкт ТСН «Розділені»: подорож назад у майбутнє

Оксана Линів родом з міста Броди. Вона – перша жінка на посаді головного диригента Опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац (Австрія).

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю