Якою була перша весільна сукня Каті Осадчої

Життя відомих людей
У якій сукні Катя Осадча вперше виходила заміж (ФОТО) | Зіркове життя | 1+1
Фото: Jetsetter, Вероніка Монакова

Червоний колір зробив вбрання особливим.

Поділитися:

Цього тижня ЖВЛ підготував ексклюзивний відеосюжет про Катю Осадчу. Відома ведуча, яка полюбляє ставити провокативні питання українським зіркам, про своє життя розповідає мало і рідко погоджується на інтерв’ю. Тому журналісти поспілкувалися з її колегами, рідними та друзями і розпитали їх, яка ж вона насправді. 

Батько Каті Осадчої пригадав, з чого починався . Вона працювала моделлю — в Японії та Франції. Але згодом повернулася в Україну і у 19 років вийшла вперше заміж — за політика Олега Поліщука. Архівні фото з весілля творці проекту також знайшли. 

Виявляється, вже тоді Катя полюбляла модні експерименти та незвичні рішення. Навіть сьогодні не кожна наречена наважиться вдягнути білу сукню з яскравим червоним фатином та червоні туфлі! Свій весільний образ Осадча доповнила високими пальчатками і об’ємною квіткою на шиї. 

Втім, через два роки майбутня зірка розлучилася з чоловіком і незабаром пройшла кастинг на ведучу «Світського життя». Попри всі сумніви батька, Катя Осадча затрималася на екранах надовго — проект знімають з 2005-го. 

Саме завдяки телебаченню і каналу 1+1 успішна ведуча зустріла свого нинішнього чоловіка Юрія Горбунова. Більше про їхнє знайомство та стосунки дізнаєшся з його слів у відеосюжеті ЖВЛ:

Останні новини про Катю Осадчу:

1. 

2. 

3. 

4. 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю