Віталій Козловський одружився: співак ексклюзивно в “ЖВЛ представляє” розповів про дружину

ЖВЛ представляє
09:10
Будні
Віталій Козловський одружився: співак ексклюзивно в “ЖВЛ представляє” розповів про дружину
1plus1

У ексклюзивному інтервʼю для “ЖВЛ представляє”, Віталій Козловський розповів зміни в особистому житті.

Поділитися:

Щодня з 6:30 до 09:30 на телеканалі “1+1 Україна” глядачів «Сніданку з 1+1» очікують свіжі актуальні новини та події, експертні думки та поради, що налаштовують на продуктивний день.

Сьогодні, 6 березня, свій день народження святкує співак, а нині військовослужбовець Віталій Козловський.  У ексклюзивному інтервʼю для “ЖВЛ представляє”, яке виходить по будням в ефірі “Сніданку з 1+1”, співак розповів про зміни в особистому житті. Віднедавна Віталій Козловський офіційно одружений, але ім'я коханої поки що приховує.

“На все свій час і я думаю, що це достатньо інформації для того, аби зрозуміти, чим і як я зараз живу. Вона в мене свідома дуже. Все, що від душі, воно щире і надовго. Я вірю в це і хочу, щоб так було”, - розповів співак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знайшла кохання на знімальному майданчику та чому ніколи не забуде зйомки зі Стрельніковим та Цимбалюком: ексклюзивне інтерв’ю зірки серіалу “Ніхто не ідеальний” Тетяни Злової

Віталій Козловський зізнався, саме в дружині знайшов те, що шукав роками.

“У мене було багато стосунків. Вони по різному переживалися, не треба нічого очікувати, нічого шукати. Мені все зрозуміло. Святкувати будемо пізніше, поки що ще не час для гучних таких свят, бо весілля треба гуляти прям правильно. Треба запросити усіх родичів гарбузових, як то кажуть, і близьких, і далеких, і всіх-всіх об'єднати на цьому святі життя. І це буде!”

Пропозицію співак зробив спонтанно, та одразу ж пара розписалась.

“Нікого не попереджували. В родинних групах були відправлені фотографії рук з обручками.Всі були в шоці. Мама дуже зраділа. У моєму житті зараз все спонтанно. Мені здається, спонтанність - сестра щирості”, - зазначив Віталій Козловський.

Дивіться «Сніданок з 1+1» щодня по будням з 6:30 до 09:30 на телеканалі “1+1 Україна”.

Новини по темі