Тренери музичного проєкту “Голос країни” поділилися першими враженнями після зйомки “сліпих прослуховувань”

Вчора у Польщі завершилися зйомки першого етапу нового сезону головного музичного проєкту “Голос країни”.

Голос країни" звучить в Європі! Європейський сезон, що вийде на телеканалі “1+1 Україна” вже цієї осені, покликаний підтримати український народ, який демонструє силу свого духу та талант по всьому світові. Новий сезон “Голосу країни” знімається у Варшаві за фінансової підтримки польських партнерів та на їхніх потужностях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ексклюзивне включення "Сніданку з 1+1": у ранковому шоу показали перші кадри залаштунків "Голосу країни-13"

Під час зйомок “сліпих прослуховувань” на сцену “Голосу країни-13” вийшло 60 різножанрових вокалістів, які під час кожного виступу дивували тренерів Юлію Саніну, Артема Пивоварова, Івана Клименка та DOROFEEVA, а також глядацьку залу потужними голосами. За новими правилами, команди тренерів цього року складатимуться із 10 співаків, які стануть справжніми амбасадорами української музики у Європі. Вчора тренери остаточно зібрали свої команди і поділилися враженнями про перший етап зйомок головного музичного проєкту країни.

Тренерка-дебютантка Юлія Саніна каже, що у своїй команді зібрала найкращих вокалістів.

“Я відчуваю, що до мене у команду пішли найкращі. Цього року на кастингу учасники неймовірні. Незважаючи на меншу кількість, усі - унікальні. Бути тренером неймовірно важко. Я розумію, що фішка проєкту “Голос країни” саме в тому, що ми не бачимо хто співає, але коли ми розвертаємось і занурюємося в контекст, абсолютно по іншому відкриваємо для себе особистість. На наступних етапах наша задача як тренерів - зрозуміти, з ким ми маємо справу не тільки в плані голосу, а й в плані артистизму. Тому що тільки голосу недостатньо, аби стати справжніми артистами”, - каже Юлія Саніна.

Юлія додала, що перед зйомками першого етапу просила у найдосвідченішої тренерки Наді Дорофеєвої поради та дізналася усі секрети проєкту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тренери "Голосу країни-13" розповіли про перші емоції, коли дізнались, хто займе тренерські крісла цього сезону

“На шляху до Варшави ми з Артемом Пивоваровим та Іваном Клименком пішли до Наді  в купе, щоб дізнатись всі секрети “Голосу країни”. І якщо чесно, речі, які вона нам розказала, були справді на вагу золота. Один з них вже навіть допоміг мені під час “сліпих прослуховувань”. Наприклад, Артема Пивоварова з нами в потязі не було, він їхав окремо, і він не знав, що існує ліміт часу, коли після виступу ще можна натиснути кнопку. Одного разу він не встиг це зробити, й дуже крута учасниця перейшла до мене. Тому дякую, Надю”, - каже Саніна.

А ось Іван Клименко каже, що новий досвід в тренерстві для нього унікальний, але в той же час схожий на продюсерську діяльність.

“Я кожного дня знайомлюсь з молодими артистами, спілкуюсь з ними, створюю щось спільне. В той же час досвід тренерства у проєкті - це щось нове для мене, але я почуваюсь як риба у воді. Знайомство зі співаками, нова музика - це моя стихія. Я взагалі люблю в житті отримувати новий досвід, і мені в цілому проєкт дуже подобається”, - каже Іван Клименко.

DOROFEEVA поділилася, що цього сезону відчуття проєкту для неї дуже змінилося, адже в порівнянні з минулими роками вона звертає увагу на інші речі.

“Все дуже змінилося. Раніше, коли звучав сильний голос, ти не думав і одразу натискав кнопку. Але зараз, якщо людина трошки десь не доспівала, я намагалася вслухатися в тембр, потенціал, і якщо чула це - обов’язково натискала та обертала своє крісло. Цього сезону я шукаю більше не технічно вокальних й модних співаків, мені важливо, щоб за майбутнім аристом стояла велика душа, людина, яка знає, що хоче сказати зі сцени. Тому що зараз люди не слухають просто пісні, їм важливі сенси”, - каже DOROFEEVA.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Я шукаю шалених, зухвалих та сміливих учасників, яким є чим поділитись із цим світом", — тренер 13 сезону "Голосу країни" Артем Пивоваров (ексклюзив)

Тренер-дебютант Артем Пивоваров розповів, що відчуває велику відповідальність за свою нову роль.

“Я відчуваю велику відповідальність, тому що зараз музика необхідна. “Голос країни” має дуже велику місію, адже саме через цей проєкт ми показуємо усьому світові, що ми боремось за свою айдентику, коріння, за право на існування в усіх галузях. Можливість бути тут - це вдячність усім нашим воїнам. Я дуже багато разів був на передовій у наших військових. Кожного разу коли до мене підходили сильні козаки, показували плейлист, а там як мінімум 10-15 моїх пісень, я розумів: повертаюсь додому і пишу ще більше хітів. Тому нам потрібно просувати нашу культуру як можна далі, думаю нам на 100% вдалося принести нашу культуру, музику, енергію в Польщу. У нас дуже сильна історія, велика спадщина. Ми - яскрава нація”, - каже Пивоваров.

Дивіться “Голос країни-13” вже восени на телеканалі 1+1 Україна.

Більше подробиць читайте на сайті.

«Голос країни» у соцмережах:
Facebook: https://www.facebook.com/goloskrainy
Instagram: https://www.instagram.com/golos krainy_official/
YouTube: https://www.youtube.com/c/goloskrainy

Більше новин