В ефірі Голосу країни розгорівся конфлікт між Потапом і Dan Balan

Шоумена Олексія Потапенка образили слова зіркового конкурента.

Вчора глядачі 1+1 побачили перші вокальні бої в 9 сезоні Голосу країни. На новому етапі проекту конкуренція між тренерами помітно загострилася. Так, Потап емоційно відреагував на критику виступу дівчат зі своєї команди — Катерини Гудим і Карини Арсентьєвої. Dan Balan подякував учасницям за виконання пісні Cheap Thrills, але відверто зізнався, що його «не зачепило».

«Я сказав собі, що буду чесним сьогодні, — прокоментував дует тренер-дебютант. —  Я відчув, що ця пісня не для вас».

Жодній з дівчат Dan Balan не віддав свій голос. Це не на жарт обурило Потапа, тому він вирішив підбадьорити Катерину і Карину: 

«Коли ти працюєш з людьми, з учасниками, кожен з них — це велика планета. Ці планети прекрасні. І те, що ви зараз наговорили їм, це негарно. Тому що вони чудові дві дівчини. Спасибі вам велике!».

Далі суперечка між тренерами почала набирати обертів. Потап встав зі свого крісла, а Тіна Кароль взагалі відмовилась слухати чоловіків і пішла за лаштунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто залишився у команді Dan Balan після перших вокальних боїв

Потап: «Ти закінчив свою промову?»

Dan Balan: «Я закінчив з тобою назавжди».

У конфлікт довелося втрутитися ведучій Каті Осадчій, яка запропонувала Потапу нарешті обрати учасницю, яка піде далі. Тренер надав перевагу Карині Арсентьєвій.

Loading...

Та вже після виступу виконавців з команди Тіни Кароль — Лідії Горошко та Богдана Богославця — стосунки між тренерами налагодилися. Потап підійшов до Dan Balan та поцілував його в щоку.

Фрагмент примирення Потап навіть опублікував на своїй сторінці в Instаgaram.

Шоумен зазначив: «Як добре, що вам не все показали! Було дуже цікаво, жорстко і з любов'ю. Головне —  з любов'ю».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто залишився у команді Потапа після перших вокальних боїв

Більше новин