На «Голос.Діти-3» прийде прихильниця Руслана Квінти і дівчинка-бард

Менше двох тижнів залишилося до прем'єри третього сезону проекту «Голос.Діти», якого з нетерпінням два роки чекали глядачі телеканалу «1+1».

Довгоочікувана прем'єра, яка відбудеться 2 жовтня о 21:00 на телеканалі «1+1», буде сповнена сюрпризів і зворушливих моментів.

Так, 13-річна Іванна Решко з маленького села Ключарки на Закарпатті вже втретє наполегливо намагається потрапити на проект «Голос. Діти». Дівчинка мріє познайомитися зі своїм кумиром - відомим композитором Русланом Квінтою, музичним продюсером проекту. Іванна знає на пам'ять всі пісні його авторства і виконує їх на домашніх концертах перед мамою і своєю собачкою.

Вона мріє довести своїм односельчанам, що не дивлячись на те, що вона приїхала з маленького віддаленого села, її талант може бути помічений на національному вокальному проекті, і вона може здійснити свою мрію - познайомитися з Русланом Квінтою.

Loading...

А 9-річну Валерію Лисенко з Києва всі знайомі називають маленьким бардом. Незважаючи на свій юний вік, Лєра співає під гітару пісні на вірші Булата Окуджави і розмірковує про життя, як дорослі. Акомпанує собі Лєра на «укулеле» - гавайському щипковому музичному інструменті. Папу свого дівчинка не знає, він уже багато років живе в США. Батьківську любов замінив для Лєри рідний брат, старший за неї на 25 років. Прийшовши на проект «Голос.Діти-3», маленька рудоволоса співачка зізналася, що мріє, щоб тато побачив її по телевізору, почув, як вона співає, і нарешті зустрівся з нею

Нагадаємо, тренерами третього сезону «Голос.Діти» стануть Тіна Кароль, Потап і MONATIK. Учасники нового сезону проекту «Голос.Діти» - «покоління вільних», адже вони - сучасні, яскраві і вільні від стереотипів та володіють унікальними тембрами і найсильнішими голосами. Географія учасників цього сезону як ніколи широка, виступити на найбільшій сцені країни приїхали маленькі таланти з усіх куточків України, Грузії, Молдови, Ізраїлю, Білорусі, ОАЕ, Росії, Вірменії.

З прем'єрою «Голос.Діти-3» 2 жовтня стартує Рік Голосу на телеканалі «1+1», який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом «Голос країни».

Над проектом працює команда «1+1 Продакшн» під керівництвом Вікторії Лєзіної. Музичний продюсер проекту - Руслан Квінта. Ведучі проекту - Юрій Горбунов та Катя Осадча.

Наразі триває кастинг вокального проекту «Голос країни». Заповнюйте анкету на сайті та приходьте на кастинги 17-18 та 24-25 вересня за адресою: м. Київ, пр-т Глушкова 1, ВДНГ 12 павільйон (ст. м. Виставковий Центр).

Більше новин