Тіна Кароль і MONATIK розповіли про підготовку до фіналу «Голос. Діти 3»

Зіркові тренери зізналися, які сюрпризи готують для глядачів вокального шоу.

Сьогодні в ефірі «Сніданок з 1+1» побували двоє зіркових тренерів «Голос. Діти 3» Тіна Кароль та MONATIK, а також фіналісти проекту Влад Фенічко, Андрій Бойко, Саша Подолян, Еліна Іващенко, Таня Олексієнко та Іванна Решко.

Тренер Тіна Кароль разом зі своїми підопічними Еліною Іващенко й Сашком Подоляном розповіли, які сюрпризи готують до фіналу «Голос. Діти», який глядачі 1+1 побачать у прямому ефірі в цю неділю, 4-го грудня.

Ми працюємо майже цілодобово. Для мене це дуже велика відповідальність, адже я перфекціоністка. Ми підготували подарунок для захисників нашої Вітчизни до 25-річчя Збройних Сил України, який покажемо у прямому ефірі, – розповіла співачка.

На ранкове шоу «Сніданок з 1+1» завітала також дружня команда MONATIKа – фіналісти Андрій Бойко та Влад Фенічко разом зі своїм тренером. Артисти розповіли, що саме готують для прямого ефіру. За словами зіркового наставника, у фіналі «Голос. Діти 3» буде багато експериментів.

Це буде ритмічно. Улюблені усіма пісні глядачі почують у зовсім новій інтерпретації, звичайно ж, із моїми авторськими доповненнями, – сказав тренер.

Loading...

Ведучі ранкового шоу запитали, як зірковий тренер MONATIK реагує на романтичні стосунки, які виникли між його підопічними Владом Фенічко та Юлею Радчук.

Я насправді виступаю за любов. Радий, що музика об’єднує, – каже MONATIK.

Зірковий тренер також зізнався, що Юлія Радчук була на його концері в Івано-Франківську. Під час зустрічі MONATIK запитав у дівчини, чи вони із Владом часто телефонують одне одному. Як виявилося, юні артисти зідзвонюються щопівгодини. 

Цей період чудовий. Я пам’ятаю, як я розмовляв із дівчатами 11-12 годин поспіль, – каже зірковий тренер.

У студії «Сніданок з 1+1» MONATIK презентував кліп на пісню «Вечность», у якому знялася руда учасниця «Голос. Діти 3» Лєра Лисенко. Дівчинка запам’яталася глядачам виконанням бардівської пісні «С тучки на тучку».

Ця робота – історія людини, яка повільно, але впевнено рухається до гармонії, до майбутнього, поцілованого сонцем, – прокоментував MONATIK.

Тим часом, завдяки прямому включенню зі студії «Наше радіо» глядачі 1+1 знову побачили фіналісток команди Потапа Таню Олексієнко та Іванну Решко. Дівчата відповіли на питання радіоведучих та Людмили Барбір, яка на один день стала співведучою радіоефіру.

Фінал третього сезону «Голос. Діти» відбудеться 4 грудня о 21:00 в прямому ефірі телеканалу 1+1. Хто з юних талановитих вокалістів гідний стати кращим голосом України, тепер вирішуватимуть лише глядачі шляхом телефонного і смс-голосування.

Переможець отримає звання Кращого голосу країни, пісню і кліп від телеканалу 1+1, тримісячну ротацію пісні на радіо і багато інших призів.

Більше новин