Тіна Кароль розповіла про стосунки між тренерами «Голосу. Діти-3» поза камерою

Тренер «Голосу.Діти-3» поділилася своїми враженнями від роботи у оновленій панелі наставників третього сезону.

Днями тренер дитячого вокального проекту «Голос.Діти-3» Тіна Кароль презентувала новий кліп на пісню «Твої гріхи» та розповіла, що відбувалось на знімальному майданчику дитячого вокального проекту телеканалу «1+1», коли вимикали камери.

«Зараз діти більш розвинені, ніж я, наприклад, була у 7 років. Коли така малеча виходить на сцену та вражає своєю безпосередністю, енергетикою, вокалом та професійною подачею, це надихає. У них є свій музичний стиль і своє бачення, музичне відчуття та побажання щодо аранжувань. З ними треба бути на одній хвилі – сучасній, дитячій. Я у своїй команді орієнтуюсь на те, що більше личить дітям, на їх бачення – ми співаємо сучасні пісні, вокально сильні, українські та патріотичні композиції. Я пояснюю своїй команді, як бути самобутніми, як жити в тій чи іншій пісні».

Тіна Кароль поділилася своїми враженнями від роботи у оновленій тренерській панелі третього сезону «Голос.Діти», до якої, окрім неї, увійшли Потап та MONATIK.

Нам разом працюється чудово та цікаво. Напевно, уперше між тренерами є весела конкуренція. Ми проводимо на знімальному майданчику по 5 діб, але у такому тренерському складі працювати дуже легко, - каже співачка.

Цього сезону на знімальний майданчик «Голосу. Діти» завітав син Тіни Кароль Веніамін. Співачка пригадала про враження свого сина від червоного крісла, учасників «сліпих прослуховувань» та музичний експеримент.

«Дітей вабить червоне крісло проекту – це просто якась магія, – розповідає тренер. - Вєня сварить мене за те, що я не обрала того чи іншого учасника. Для нього всі діти талановиті. Зараз він гарно танцює гопак із шаблею. А якось на знімальному майданчику я увімкнула його пісню – у нього є одна композиція, яку він сам записав на студії з моїм музичним інженером. І тоді син дуже образився, що я усім розкрила його секрет».

Нагадаємо, новий сезон вокального дитячого проекту «Голос.Діти» стартує в ефірі телеканалу «1+1» уже цієї осені. Над проектом працює команда «1+1 Продакшн» під керівництвом Вікторії Лєзіної. Музичний продюсер проекту - Руслан Квінта. Ведучі проекту - Юрій Горбунов та Катя Осадча.

Наразі триває кастинг вокального проекту «Голос країни». Заповнюйте анкету на сайті та приходьте на кастинги 17-18 та 24-25 вересня за адресою: м. Київ, пр-т Глушкова 1, ВДНГ, 12 павільйон (ст. м. Виставковий Центр).

Більше новин