“Це шоу матиме особливий характер, пов’язаний з боротьбою”, - Тарас Тополя про проєкт “Song of my life”

Не пропустіть прем'єру проєкту!

 

27 листопада о 21:00 на телеканалі ТЕТ відбудеться грандіозна премʼєра спешл-епізоду проєкту “Song of my life”, розробленого 1+1 media, FILM.UA Group та фінським продакшеном Yellow Film & TV. Це популярне форматне шоу стало справжнім суперхітом фінського суспільного мовника YLE, збираючи частку перегляду в понад 40%. Так, вперше в історії проєкту творці шоу запропонували зробити спешл-епізод, присвячений Україні, у колаборації з найбільшим українським медіахолдингом і продакшном. 

За правилами формату, чотири знаменитості розповідатимуть про пісню свого життя, яка має для них особливе значення. Зі свого боку, виконавці співатимуть ці пісні наживо, а гості, почувши той чи інший трек, муситимуть відгадати, яка пісня належить конкретному зірковому учаснику. Особливістю шоу є те, що ніхто з глядачів, навіть ведуча, наперед не знатимуть про вибір зірок. Переможе той, хто здогадається про пісні, обрані зірками, найбільше разів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Фіни в захваті від героїзму і сміливості українського народу”, — Тімур Мірошниченко про проєкт "Song of my life"

Серед зірок, які беруть участь у шоу, — співачка DOROFEEVA, ведучий 1+1 Тімур Мірошниченко, фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя та подружжя спортсменів, які є національною гордістю, — Михайло Романчук та Марина Бех. Ведучою українського епізоду стала Катерина Осадча, а виконуватимуть пісні зірок популярні артисти KOLA та LAUD. Також під час епізоду лунатимуть пісні у виконанні фінських артистів Diandra Flores, Arja Saijonmaa, Kasmir, Irina, Jore Marjaranta, JP Leppäluoto.

Ми поспілкувалися з Тарасом Тополею, лідером гурту Антитіла та бійцем сил територіальної оборони ЗСУ, про важливий контекст спешл-епізоду “Song of my life”, атмосферу під час знімань та підтримку Фінляндії у війні з рф. 

Дивіться “Song of my life” вже цієї осені на телеканалі ТЕТ, поки 1+1 виконує важливу місію – транслює Національний марафон «Єдині новини».

Поділіться враженнями від знімань шоу “Song of my life”: як вас зустріла фінська команда, що вони говорять про війну в Україні та як проходив знімальний день? 

Фінська команда зустріла нас прекрасно. Мене приємно потішило те, що вони абсолютно чітко розуміють, хто є агресором у цій повномасштабній війні, хто які цілі переслідує та про що ця війна. Вони самі мають сумну історію, пов’язану з Радянським Союзом, і росія нині ототожнює себе саме з тим режимом. Тож для них близькими є ті емоції, які ми переживаємо. Вся команда ставилася до нас з теплом і розумінням. Нам дали змогу реалізувати всі ті ідеї, які ми привезли на це шоу. До того ж у залі була присутня українська аудиторія - вимушені тимчасові переселенці. 

Фінські телевізійники дали вкотре усвідомити, що незалежно від того, в якій сфері ти себе реалізовуєш, - військовій, медичній, ІТ, креативній - всюди можна знайти точки дотику та проявити підтримку. Наші закордонні колеги так і зробили, запросивши українців на це шоу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Цей проєкт розкриває душу людини, він про щирість та життя”, — KOLA про спешл-епізод “Song of my life”

На що очікувати глядачам у спеціальному епізоді, присвяченому Україні, крім безпосередньої участі українських зірок?

По-перше, на те, що ми говоритимемо про Україну. Це шоу матиме особливий характер, пов’язаний з боротьбою, в якій ми всі перебуваємо. По-друге, на цікаві пісні, історії та надзвичайно світлий фінал цього шоу. 

Під час знімань у залі були присутні українські переселенці, які через війну рф були змушені залишити свої домівки. Які настрої панували на майданчику? 

Це були ті декілька годин, коли всі намагалися створити атмосферу тепла, любові, попри важкий контекст війни. На мить вдалося перенестися у те мирне життя, за яким ми всі так скучили - за зйомками та світлом софітів. Українці показали себе, підтримували одне одного. Саме така атмосфера підтримки та віри в Перемогу панувала в студії.  

Чи відрізняється підхід до створення форматних шоу у Фінляндії? Якщо так — у чому проявляються ці відмінності? 

Про це потрібно запитувати у команди 1+1 media - Big Brave Events - яка створювала це шоу. Наскільки я відчув, то реалізація фінського шоу відрізняється темпоритмом. Вони трошки помірніші, спокійніші, ми ж навпаки проявляємо емоції, даємо експресію, інтригу та абсолютно відкрито проявляємо свої почуття перед камерами. 

У фінів інша модель поведінки, це відображається у підході до знімань. Вочевидь, що вони знають свою аудиторію, яка відмінна від української. Проте нам вдалося привезти туди український дух, який створив свою цікаву атмосферу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Фінляндія надзвичайно підтримує Україну", – Катерина Осадча про зйомку у фінському шоу “Song of My Life”

Як гадаєте, чи знайшов би проєкт “Song of my life” відгук серед українського глядача? Якщо так — за що слід полюбити цей формат? 

Впевнений: українцям сподобається це шоу і якщо цей формат буде реалізований в Україні - команда буде робити його, враховуючи український контекст. Тож у цьому проєкті будуть драма, сльози, сміх, розмови про важливе й історії, які дійсно беруть за живе. Це шоу матиме успіх, але найбільше я хочу Перемоги. 


 

Більше новин